Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem szeret csókolózni? Miért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi nem szeret csak úgy csókolózni, folytatás nélkül.

Szájra puszi, rövid csók persze oké, de egy negyedórás vad smárolás úgy, hogy utána nincs szex, általában nem jön be nekik. Biztos felesleges izgatásnak érzik.

2018. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom #1. Én például az érzéki csókokat jobban élvezem,mint a rövid szájra puszikat,s nem feltétlen szükséges a folytatás.
2018. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A volt barátom minden esetleges folytatás nélkül szeretett. A jelenlegi viszont maga mondta hogy ő annyira nem. Persze szex előtt igen mindig. De csak úgy..inkabb szajrapuszi vagy apró puszi
2018. febr. 15. 08:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Keress egy olyat aki szeret, hosszú távon ennek nem lesz jó vége ha te szeretsz :). Én is nagyon szeretek folytatás nélkül is.


30f

2018. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek csókolózni. Belső deffekt. :) Szerencsés akinek nincs ez.
2018. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De miért nem? Nem kívánod? Nem jó érzés?
2018. febr. 15. 09:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Én se szeretek.

Szájrapuszi jöhet.

2018. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nőként sem szeretek folytatás nélkül. Én is felesleges izgatásnak érzem. Próbáltam erőltetni, de nem megy ez van.

39.N.

2018. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
A csak csókolózás, olyan számomra, előétel meg van, a főfogást meg csak elviszik előttem:)) Nincs főfogás, akkor inkább hagyjuk az előételt is.
2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nem szeretek, habár néha élvezetes és tetszik, de a legtöbbször nekem nem ad sok örömöt. e van. kinek a pap, kinek a papné.
2018. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!