Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is szeretném azzal kezdeni, hogy haláli szerelmes vagyok egy nem létező személybe, akit Anne Rice alkotott meg. Ez ugye Lestat, sokak kedvence. Oké, hogy ez nevetséges meg minden, főleg 30 évesen, de akkor is még mindig odavagyok érte. És nem találom a kiutat ebből a nagy szenvedélyből. Szerintetek mi a megoldás? Tényleg ne írjon olyan, aki ebből viccet csinál, mert ez komoly dolog! Aki ismeri, az tudja, miről beszélek...

2018. febr. 2. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

1. Nőj fel agyilag. Eléggé gáz, hogy 30 évesen is még úgy viselkedsz, mint egy kistini.

2. Menj el pszichológushoz.

3. Forgolódj pasik körében.

4. Menj el bulizni.

2018. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy valakibe szerelmes vagyok kamaszkorom óta, még nem viselkedem úgy, mint egy gyerek!
2018. febr. 2. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

De, pontosan úgy viselkedsz.


Volt valaha párkapcsolatod? Van most is? Hogy tudod összeegyeztetni ezeket?

2018. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
30 éves vagy, aki egy kitalált karakterbe "szerelmes". Ne haragudj, de ha ép ésszel nem tudod felfogni, hogy illúziókat kergetsz és nem tudod tudatosan szabályozni ezeket az érzéseket, akkor keress fel egy pszichológust.
2018. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem csinálok viccet belőle;valószínűleg van némi defekted.Szerintem beszélgess erről az orvosoddal.
2018. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Keressél olyat, aki a való életben hasonlót testesít meg. Egy nem létező személlyel nem sokat tudsz kezdeni. Fogadd el, hogy ő nem létezik, ő csak abban az adott könyvben, vagy filmben, vagy színdarabban létezik; tehát nem igazi, tehát nem is értem, hogyan lehetne őfelé ilyen érzéseket táplálni. Egyébként meg nem létezik, hogy ha pl ő valós lenne, akkoris csak egyedül ő lenne az egyetlen, aki az eseted. Biztos van /lenne még. Csak nézz szét, vagy várakozz, vagy valami. De ez totál értelmetlen, hogy szerelmes vagy valakibe, aki nem is létezik. Számomra ez értelmezhetetlen, nem bírom értelmezni.
2018. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lestat. Ez komoly? Végtelenül önző, nagyképű, sznob, és állandóan másra akaszkodik, mert egyedül életképtelen. Ráadásul kegyetlen és xar a humora. Bár inkább nincs neki.

Az a legkisebb gondja, hogy nem létezik.


Egyébként nem nehéz hasonló hús-vér pasit találni. :/

Bocs, az nem vámpír.

Ki akarsz ábrándulni? Nézd meg a film folytatását.

2018. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jááj, pont Lestat? Nagyobb s.fejet nem bírtál választani? Vigyed, nekem úgyis Armand kell. Ismerem az érzést, amiről írsz. Fogd fel játéknak. Van ez az érzés és kész. Együtt lehet vele èlni.
2018. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olvasd végig az összes megjelent könyvet, a végére tuti kiábrándulsz belőle. :D

Amilyen imádnivaló az elején, a végére igazi kiégett s-fej lesz.

Egyébként a megoldás az, hogy keress hozzá hasonló pasit. :) Fogj egy papírt, írd össze azon tulajdonságokat, amiért a kópé királyfiba vagy beleesve. Ha ezt meg tudod fogalmazni, utána már tudni fogod, hogy mit keress az élő férfiakban. Nyilván élő Lestatot nem fogsz találni, de neked tetsző tulajdonságokat igen.

2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, a negatívakat is! Azzal viszont vitatkoznék, hogy én gyerekes vagyok csak azért, mert egy fiktív karaktert ennyire megszerettem! Vagy talán arra nem gondoltál, kedves hozzászóló, hogy az alkotónak direkt ez volt a szándéka, hogy minél többen vegyék a könyvét? Biztosan, de nem is ez a lényeg. Én a szenvedélytől szabadulnék, ami kialakult iránta.
2018. febr. 2. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!