Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jár mindig az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár mindig az exem a fejemben?

Figyelt kérdés
1,5 éve szakítottunk az exemmel akivel 2,5 évig voltunk együtt. A végen kicsit ellaposodott a dolog és nem jól alakult a kapcsolatunk. Odáig fajult a dolog,hogy szünet lett közöttünk és ekkor lefeküdt egy lánnyal. Ez nagyon fájt, de nem tudtam volna vele tovább együtt lenni. Szakítottunk. Nagyon sokáig próbálta jóvátenni a dolgot,de nem engedtem neki. Sokat küzdött értem. Volt utána kapcsolatom,de nem volt az igazi és egy jó ideje csak az exem jár a fejemben. Hiányzik és úgy érzem szeretem és ő lenne az igazi. Mindenről ő jut eszembe. Azonban neki kapcsolata van és úgy látom boldog. De tavaly februárban is együtt voltak már egy pár hónapja mégis azt írta örökké szeretni fog. Nem tudom írjak e neki ,Hogy miújság vele , vagy ne csináljak semmit ?

2018. jan. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj ezzel nem veszitesz semmit legalabb megprobalod.. Ha miattad el hagyja a jelenlegi parjat akkor legalabb a masik lany is talalhat valakit aki igazan szereti es ti is boldogok lehettek.. 26N
2018. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod:)
2018. jan. 26. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett:)
2018. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hamarosan lesz a szülinapja.. talán akkor megpróbálok vele beszelni
2018. febr. 8. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az. Tedd te is azt aminek az aldozata lettl , vedd el mas pasijat! Jo ra latasod van!
2018. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarom elvenni , csupán érdekel mi van vele..
2018. febr. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!