Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt más is, aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odett90 kérdése:

Van itt más is, aki az első nagy szerelméhez ment hozzá feleségül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még csak jegyben járunk ugyan,5 éve vagyunk együtt,Ő az első igazi nagy szerelmem. A kezdeti nagy,heves lángolás ugyan egy kissé alábbhagyott,átvette a helyét a biztos lánggal égő,mély és őszinte szeretet. Nem sok kalandom volt rajta kívül,de nincsenek kétsegeim,Ő az,akivel le akarom élni az életem,akinek gyereke(ke)t akarok szülni,csak kíváncsi vagyok,más is jár-e hasonló cipőben,esetleg régebb óta,mik a tapasztalatok?

Nincsenek tévképzeteim,nem élek álomvilágban,nem minden csupa rózsaszín,természetesen nekünk is vannak nehézségeink,de mindig meg tudjuk beszélni,már sok mindent legyűrtünk együtt és bízom benne,hogy ez így is mindig így is marad!



2018. jan. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. :) 8 éve együtt, 7 éve házasként, 2 hónapja babázunk. :) 18 voltam, amikor összejöttünk, mindenben ő volt az első. És bátran ki merem jelenteni, hogy ugyanolyan szerelmes vagyok, mint az elején. :)
2018. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén jelen. 6 éve vagyunk együtt, fél éve házasok. Boldogok vagyunk, nincsenek kételyek bennünk.
2018. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. 17 évesen ő volt az első igazi szerelmem, 19 éves koromtól vagyunk együtt, 20 évesen házasodtam (ő volt 25), 23 éve vagyunk boldog házasok. Neki is én vagyok az első szerelme. Ez így ideális szerintem, én ezt kívánnám mindenkinek.
2018. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi idén házasodunk. 17 évesek voltunk mindketten amikor összejöttünk, mindkettőnknek a másik volt az első minden téren. Nem a rózsaszín köd miatt házasodunk. Biztos kapcsolatunk van, évek óta együtt élünk.

Szerintem csodálatos, hogy minden kalandot együtt élünk át. Ott voltunk mikor a másik befejezte a középiskolát. Az első munkahely keresésénél. Az első munkahelyi kudarcnál. És még rengeteg minden vár ránk. Esküvő után néhány évvel jöhetnek a gyerekek.

Addig együtt szórakozás, közös programok, kirándulás, utazás, a világ felfedezése.

Fogalmam sincs miért hiszi azt néhány ember, hogy házasság előtt *ki kell élni magát* a házasodó feleknek, mikor együtt is megtapasztalhatják az életet. :)

2018. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de azért vàlaszolok. Nekem a férjem az első szerelem és első komoly kapcsolat. ( koràbban max pàr hónapos jàrogatàsok voltak, fellàngolàsok. ) Neki első vagyok minden téren. 8 éve együtt, 6,5 éve hàzassàgban. 2 tündèri kutyust nevelünk:) Teljes lett az életünk, mióta egymàsra talàltunk!:)
2018. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!