Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom hogy ez így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ez így van? Vagy csak akkor működőképes a kapcsolat ha az első verzió van már az elejétől fogva?

Figyelt kérdés

Van olyan szerelem is ahol az első perctől kezdve meg van az a nagy hatalmas érzelmekkel teli mindent elsöprő szerelem, ami késöbb vagy megmarad vagy szeretetté alakul? Vagy van olyan is ahol a felek szeretik egymást de később döbbennek rá, hogy ők szerelmesek a másikba, pl amikor már egy ideje együtt vannak?

Én már mind a kettőröl hallottam azért kérdezem. Szerintetek baj? Vagy kevésbé tartós ha esetemben a második verzió van?

Kinél mitől alakult ki a szerelem a másik felé ha később alakult ki?

18L



2018. jan. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szerelem első látásra nem létezik. Az csak fellángolás, ami idővel szerelemmé alakul. Viszont az a fellángolás kell, hogy érdekeljen az illető, meg akarjam ismerni, rá gondoljak napközben. Ha az nincs meg, akkor nemis látnám értelmét egy kapcsolatnak.
2018. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább a második verzió esélyes. Szerintem a “szerelem első látásra” nagyon felületes, előítéleten alapszik, gyakran csalódás a vége. Tini koromban éreztem ilyent, amikor nagyon elszállt voltam és bárkivel eltudtam képzelni a jövőmet, meg házasság happy end, akit nem is ismertem, csak úgy ránézésre. Szerintem elég gyerekes mentalitás kell ehhez.

Ma már igénylem, hogy megismerjem közelről azt, akivel együtt akarok lenni, tehát az ilyesmitől nem első ránézésre lelkendezem.

Tény, hogy szerelmes lehetek valakibe első látásra is úgy, hogy később megismerem és mégjobban megbizonyosodom az érzéseimről, de ahhoz nincs lelkem, hogy naívan áhítozzak valaki után, akit még nem ismerek.

2018. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam egy hirtelen szerelmes típus :) a jelenlegi barátommal mikor találkoztunk a vonzalom megvolt, sokat beszélgettünk csináltumk közös programokat.


7 hónapja vagyunk együtt és most kezdem érezni hogy szerelmes vagyok belé. :))


A mély őszinte tartós érzelmekhez idő kell! Főleg azért mert így látod a másik ember valós énjének hibáit is. :) s ha ezekkel együtt tudod szeretni elfogadni az nagyin szuper dolog.


Az első látásra szerelem szerintem nem létezik. Vagyis lehet hogy van ilyen de az inkább erős vonzalom. De nem lehetsz olyanba igazán szerelmes akit nem ismersz. :)


24N

2018. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs első látásra szerelem. De ha nem érzek vonzalmat minimálisan a másik iránt, akkor lófäszra sem fogok rádöbbenni később. Vonzalomra szükség van. Vagy legalábbis ne undorodjak és legyen összhang a beszélgetésben.
2018. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!