Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek célravezető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek célravezető stratégia az, ha az ember lánya nem a szíve, hanem ez esze szerint választ?

Figyelt kérdés

Szüleim szerelmesek voltak, aztán mégis elváltak, mikor a rózsaszín köd feloszlott és rájöttek, hogy nagyon különböző emberek.

Eddig én még nem találtam meg a páromat, de már olyan korban vagyok, hogy hosszútávon lehet tervezni. Normális, ha úgy vélem, hogy nem előnyös, ha aszerint választok, hogy mennyire őrülök meg a férfiért? Inkább a racionális választást támogatnám. Jelentse azt, hogy mindkettőnket egy halmaznak képzelem el és lehetőleg minél nagyobb legyen a közös metszet. Van itt olyan nő, aki ilyen logika szerint választott magának társat és nem bánta meg, hogy egy percig sem volt szerelmes?


2017. dec. 28. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legmegfelelőbb választás, ha összhangban van az értelem és az érzelem.
2017. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is összhang kell a kettő között.

Az értelem az üzlettárasakat köti össze - aztán láthatod, hogy ott is lehetnek gondok.

2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hibákból nem mindig úgy kell tanulni, hogy az ellenkezőjét tesszük.

Társat keresni amúgy szerintem intuitív módon kell. Ha az elméleted nem válik be, akkor mi lesz?

Hülyézheted magadat életed végéig, de ha a megérzéseidre hagyatkozol, akkor nem hibáztathatod saját magadat és nem lesz bűntudatod.

2017. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy boldogtalan életet szeretne, akkor tökéletes megoldás az eszére hallgatni. Egyedül akkor lesz szívás, mikor tényleg megtalálja a szerelmet, de nem tud majd vele lenni, mert olyannal él együtt, akihez semmi nem köti. Vagy lerombol egy több éves kapcsolatot. Egy kapcsolatnak csak akkor van értelme, ha lángoló szerelem van.
2017. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha aza intuícióm nem válik be, akkor mi lesz? Átkozom magamat, hogy miért nem az eszemre hallgattam. :)
2017. dec. 28. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár férfi vagyok de saját illetve ismerőseom példája alapján îrok. Kétszer volt párhuzamosan két kapcsolatom vagyis a barátnőmet az eszemre hallgatva választottam.Mind 2 szolid cuki kis jólány,anyukája keményen fogja, egy élet leimádkozni a bugyit róla.Emelett jó test.

Olyan feleségnek való. De valahogy unatkoztam melette. Egyszer elmentünk haverokkal bulizni józan voltam én vezettem, a barátnőmet nem engedték vagy mi volt..Lényeg: a bulin rám mászott egy dagi alkesz party angyal, vele olyan izgalmas volt minden nèha találkoztunk pezsgés volt minden perc össze vissza kóboroltunk iszogattunk spontán volt a szex...tudtan , hogy jó vége nem lehet ennek. De a szìvem mégis akarta. Másik eszem szerint választott lány dettó ugyanez. Őt egy exem miatt dobtam, az exem mint egy jó barát .... de tudtam kapcsolat nem műkődött nem is fog ....

2017. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem érzelmi kérdésekben ( márpedig a párkapcsolat az ) a szívére hallgat az ember
2017. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az érzéseidet könnyebben elfogadod, az valahol ösztönös.

Ha elkezdesz kalkulálni, és kiiktatod az érzéseidet, akkor ha nem jön be, azt sokkal inkább okolhatod.

Azt nem is írom, hogy alapvetően a logikai érvelésed teljesen hibás.

2017. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Azt nem is írom"


De írtad.

Most ha elkezdesz sejtetni valamit, akkor úgy korrekt, ha befejezed, amibe belekezdtél.

2017. dec. 28. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is, az emberek változnak. Lehet, ami cél, vagy gondolkodás közös most, az 10 év múlva már nem lesz az.

Ugyanez van az érdeklődési körrel is.

Csinálhatsz bármilyen metszetet, nem lesz időtlen.


Másodsorban, két szerelmes ember sokkal jobban egymásra tud hangolódni.

Szerintem te alapvetően túl egyszerűen analizálod a szüleidet és ebből levonod a gyors konzekvenciát, hogy a szerelem rossz. Hiba.

2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!