Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit éreztek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit éreztek mikor úgy csókoljátok a nőt, hogy erősen magatokhoz szorítjátok? Ilyenkor általábban mélyebb érzelmeitek vannak az adott nő felé?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, mikor olyan erősen magatokhoz szorítjátok a másikat, hogy még a szusz is kimegy szinte belőle.
2017. dec. 25. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
A neandervölgyi ősember zsákmányszerző szokása ez. Szeretem ölelni a nőt csókolózás közben, de tisztelem a testét és inkább gyengéd mozdulatokat ejtek. 😊
2017. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
A szeretők is pont így csókolnak, úgyhogy ha adott pillanatban van is érzelem az menten elpárolog a" menned kell a gyerekért" telefon utáni pillanatban.
2017. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Mélyen belényomnánk már a lompost :D
2017. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez kerdezo amit le irtal pont az amikor mar annyira all a cerkam hogy bele raknam ruhan keresztul es probalok utalni ra a szoros farok dorgolessel. De ugylatszik sok nonek nem esik ez le..
2017. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ha az a férfi nem képes valamiért nemi életet élni, nincs erekciója?
2017. dec. 25. 14:10
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak a pillanat heve, ezért nem fog elvenni.
2017. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Akkor szar helyzetben vagy.
2017. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem is akartam, hogy elvegyen, honnan tudod, miért érdeklődöm? De komolyan miért kell egy kérdésből, mindenféle komolyabb infó nélkül messzemenő következtetéseket levonni??

K.A. azért nem vagy olyan humoros, mint hiszed.

2017. dec. 25. 14:20
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ilyenkor igen kanosak.A válaszok is ezt tükrözik.

Viccet félre téve,az érzelmek nem ezen múlnak,ez csak annyit mutat,hogy a pasid úgymond heves vérmérsékletű.A tettei bizonyítanak,nem az,mennyire tud ölelni.Az én meglátásom szerint.

2017. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:)
2017. dec. 25. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!