Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem tud csókolózni? Vagy ez csak az izgalomra fogható?

Figyelt kérdés
Nem csókolta meg még senkit. Nemrég randiztam, és ott a srác megcsókolt, vagyis próbált. Én lehagytam, és meg nem mozdította meg az ajkam. Nem éreztem ösztönösen, hogy mit kell tenni. Van olyan, hogy valaki "beletanul" a csókba? A félelem az okozója ennek, vagy létezik ember aki nem tud csókolni?
2017. dec. 21. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem úgy tanított meg az első pasim csókolózni. 😊 Mondtam neki, bocsesz, de én nem tudok, erre ő, no problém... Mit mondjak, elég jól sikerültek az órák, imádok csókolózni. 😎😊
2017. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legtöbben belejonnek elvileg. Nekem nem sikerült, mondjuk én nem is szeretem.
2017. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még sohasem próbáltam a dolgot, de nem is vonz.
2017. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!