Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40 év körüli nők, ti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli nők, ti el tudnátok képzelni szerelmet, tartós párkapcsolatot egy, a 20-as évei elején-közepén járó pasival?

Figyelt kérdés
Kort és érveket is írhattok, mindegy, melyik oldalon álltok, minden véleményre kíváncsi vagyok.
2017. dec. 14. 01:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalátod. Maradok az 40+os érett férfiaknál. Te meg csak vágyakozz!
2017. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én el, de annyiban igazuk van az előttem szólóknak, hogy akkor az illetőnek nagyon érettnek kell lennie. Egy kisfiúval én sem tudnék mit kezdeni. Ilyen helyzetben vagyok jelenleg is. Egy 23 éves sráccal tetszünk egymásnak és egy darabig úgy voltam vele, hogy inkább hagyom, neki még a tini lányok valók, de aztán gondolkodtam, hogy egyszer élünk, miért ne. Csak nem szeretnék nagyon beleszeretni. Félnék, hogy megégetném magam, de sose lehet tudni mi sül ki belőle. Lehet, hogy egy tök jó kapcsolat lesz. 29/N
2017. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!