Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de ö nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 évet vártam rá hogy legalább beszélgesek vele, de eljött a nap mikor jobba lettünk, vezete a kocsimat stb

de hirtelen megváltozott, azt mondta hogy én terjesztem hogy együtt vagyunk pedig nem is, és egyszer elsírtam magam a szeme láttárá, mert én ilyen vagyok , kicsit lelkis, és ennyi volt. Egésznap iszok, mert nem tudom a válszt hogy mi a hiba bennem, lehet kicsit égő 20 évesen, de tudjátok én hiszek az ilyenekben, és már lassan eltelt 3 hét amióta nem beszélgetünk, de még is összeropanok lelkileg, mit tegyek? persze tudom felejtsem el, de tudjátok nehéz azt elfelejteni akbe szerelmes vagy enyi idö után, remélem megértők lesztek velem, tudna magának pasit szerezni akinek jobb a kocsija, de még is velem ment ide oda mikor nem elég menő az autóm, sőt tankolt is bele mikor mondtam neki nem kell de mégis tankolt, nem értem hogy akkor mirt foglalkozott velem idáig? normális válaszokat kérek köszönöm.


2017. dec. 7. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

Amúgy kinek kéne egy alkesz, aki egész nap iszik? :D

És kinek egy bőgőmasina? :D

És egy lúzer, aki előhozza a kocsi témát?

Kapd már össze magad, ez senkinek nem jön be.

2017. dec. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én miatta kezdtem el inni.

Szerintem néha elöjönnek a könnyek a pasiból ha sokáig magában tartja.

Kocsit ezért hoztam elő mert nem amiatt foglalkozott velem.

2017. dec. 7. 04:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ok szerelmes vagy.

Gyógyulj ki!-Nem iszol dolgozol,sportolsz stb....

Rengeteg csaj van,olyan is aki szeretni fog!-Hagyd már a fenébe ....

2017. dec. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudsz mást kezdeni, minthogy felejtsd el a lányt. Tudom piszkosul sz@r és nehéz tud lenni, de mást nem tudsz tenni.

Hidd el az ivászat nem oldja meg a problémádat, voltam hasonló helyzetben pont ugyanúgy egy lány miatt. Azt hittem az ivászattal el tudom felejteni, de sokszor joval rosszabb volt részegen rá gondolni, nem egyszer bolyongtam órákon át céltalanul a városban hajnalok hajnalán, de nagyon nem segített, sőt jobban zuhantam le, mind egészségügyileg (volt mikor napokig semmit nem ettem, inni is alkoholon kivül semmi mást nem ittam), mind a jol fizető állásom is veszélyben volt stb.

Nagy változást saját magad tudsz eszközölni, én is egyik nap felkelve nem ismerve magamra határoztam el, hogy már pedig most volt elég az önpusztitásból. Foglald le magadat, támaszkodj a barátaidra, merülj bele a munkádba a szabadidődben probálj meg ismerkedni akár csak a neten vagy mozdulj ki ugy, ne várd azt hogy ez a probléma magától megoldodik, ha nem teszel érte semmit akkor a büdös életben nem fogsz továbblépni.

Illetve ha megfogadsz még egy tanácsot (nem tudom hogy nálad mennyire jellemző), de szakítsd meg mindenféle kapcsolatot a lánnyal. Én sokáig azért sem tudtam elfelejteni, mert azon kivül hogy piszkosul szerettem, egyik legjobb barátnak is tartottam, és ugy gondoltam, hogy szét lehet választani a barátságot a szerelemtől és tudom külön kezelni, de hát ez nem sikerült.

2017. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ne mutasd ki az érzelmeidet egy nőnek, főleg ne sírj előtte, mert attól a pillanattól kezdve nem fog férfinak tartani! Amúgy ez a lány direkt kihasznált téged, azért csinált úgy, mintha bírna.
2017. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!