Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy olyan férfival, aki a pénzemre hajt?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, csodálatos vele minden, de most kezd kibújni a szög a zsákból. Adjam fel ezt a sok jót, vagy kezdjek fizetni? Eddig nem fizettem neki semmit.

2017. dec. 6. 00:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem fizettél neki semmit, miből gondolod, hogy a pénzedre hajt? Meg hát ennyire tele vagy lovéval, hogy ettől kell tartanod?

És mi az a rengeteg jó.m amit eddig négy hónap alatt kaptál tőle, amiről nem lehet lemondani?

Tele vagy ellentmondással.

2017. dec. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed ezt megalázónak?

Egyébként meg xarjál bele. Pénzért annyi férfi prostit kapsz, amennyit akarsz, és mind nagyon kedves lesz hozzád. Nincs mit vesztened egy ilyen pasival.

2017. dec. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Annyira azért nem hajt a pénzedre. Az én esetemben a nőnél már pár nap után elkezdett kibújni a szög a zsákból, bár csak később rakódott össze a kép, mikor már fél misivel megrövidített...


Dobd a 3,14 csába, vesszenek a golddiggerek! :)

2017. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Pénzért annyi férfi prostit kapsz, amennyit akarsz, és mind nagyon kedves lesz hozzád."


Ez igaz. Találkoztam eggyel, megdolgozott a pénzéért.

2017. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Ha valóban megbizonyosodtál róla, hogy a pénz kell neki, akkor MENEKÜLJ!
2017. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Na, tarts hím prostit vagy ne, ez itt a kérdés...


Kurta értékes kapcsolat s baromi igényes vagy ha még ezen is gondolkozol...öregasszonyok s forintos matrózok eset:DDD


Ennyire tartod csak magadat...nem vagyunk egyformák...döntsd el magad, hogy színjáték kell vagy hogy tükörbe is tudj nézni.

2017. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A jó dolgok, amiket kaptam tőle: minden munkát megcsinál a ház körül (fűnyirás, bokornyirás), bármit szerelni kell, megcsinálja rögtön, ha kérem, megmassziroz, mosogat (!!, az ágyban csak azzal foglalkozik, hogy nekem jó legyen, bárhova el akarok menni, jön velem. Emellett magas, jóképű, izmos. Eddig ha mentünk valahova, mindent felesben fizettünk (az üzemanyagot is). De az utóbbi időben tett olyan megjegyzéseket, hogy neki nem áll annyira jól az anyagi helyzete (ez nem igaz!), és lassanként összeáll a puzzle. Eddig volt szerintem a beetetési időszak. Most fog az következni, hogy elvárja majd, hogy ha utazunk valahova, mindent én fizessek. Már azt is mesélte, hogy a volt feleségével is igy csinálták. Ez nekem nagyon nem tetszett.
2017. dec. 6. 11:54
 18/23 A kérdező kommentje:

levendulaerdő irta priviben:

Átjössz vacsizni,borozni?

Te is a pénzemre hajtasz, levendulaerdő?

2017. dec. 6. 11:56
 19/23 anonim ***** válasza:

# 17


Akkor szerepcsere...szereld nála a kocsit, nyírd a füvet...stb;)

Esetleg találj neki munkát...fizess a fűnyírásért...

2017. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell taktikázni, gondolom felnőtt nő vagy. Egyenesen megmondod, hogy te hogy képzeled el az anyagiakat. Pl. hogy te azt akarod, hogy ugyanígy menjen felesben minden, mint eddig.

Aztán ha nem tetszik neki a rendszer, akkor le fog építeni. Ebből tudod, hogy csak a pénz kellett.

Ha te kellesz neki, akkor elfogadja, és veled marad.

2017. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!