Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek hogy lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy lehetnek többször is szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nem értem a világot. Szerelmes vagyok, mindennél fontosabb nekem valaki, hát hogy tudnék más iránt ugyanígy érezni? Mindenki váltogatja a párjait, én biztos vagyok benne, hogy csak Őt keresném más fiúban. Ha valakit igazán szeretek, sose hagyom el, vagy régimódi lennék?
2017. nov. 23. 23:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes az ember, akkor nem tud másra nézni.
2017. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem így vagyunk összerakva.

Szerelem, gyerekek, aztán lehet továbbállni utódokat csinálni.

2017. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

nem vagyunk egyformák.


ahogy én is változom, az ideál is változik, akibe szerelmes tudok lenni.

2017. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Hiába voltam én szerelmes az első baràtomba, ő a végére nem volt az. Teljesen más elképzeléseink voltak a női-férfi szerepekről. Én úgy gondolom, hogy a férfi és a nő egyenrangú partnerek. Ő úgy gondolta, hogy a nő alárendelt. Meg akarta tiltani, hogy rajta kívül más fiúkkal beszélgessek. Meg akarta mondani, melyik ruháimat hordhatom. Megsértődött, ha tanultam. Elvárta volna, hogy lógjak a suliból miatta. Rá akart beszélni, hogy drogozzak. (Ő maga díler volt). Ezekre én mind nemet mondtam. És ez nagyon nem tetszett neki. Ennek ellenére nagyon szerelmes voltam. Azt hittem, hogy nekem ő az igazi, és majd mellettem benő a feje lágya. Majd én jó hatással leszek rá. Én is azt gondoltam, hogy majd mi ketten mindent megoldunk. Ő feladta és kiszállt a kapcsolatból. Ekkor 16 éves voltam. Szerintem elég nagy butaság lett volna életem végéig sírni emiatt a fiú miatt. Most, a férjem mellett is azt érzem, hogy nekem ő az igazi, nekem ő kell az összes baromságával együtt. Egyébként ha szigorúan biológiailag vizsgáljuk a kérdést, tök normális lenne, higy 3-5 évenként más pasitól szülsz gyereket. A szerelemért felelős hormonok 1-3 év alatt ürülnek ki a szervezetből. A fajfenntartáshoz az a jó, ha a genetikai állomány minél sokfélébb. Ez működött az ősembernél, amíg nem jelentek meg a vagyoni közösségek. Onnantól óvni kellett a családi tulajdont, nem volt jó, ha az örökség összevissza vándorol. Tutinak kellett lennie, ki kinek a gyereke, örököse. Onnantól jött a házasság intézménye, és hogy egyetlen partnered van egész életedben. (Elméletileg). De a házasság a legritkább esetben szól a szerelemről, de ez már egy másik kérdés. A lényeg: úgy lehet egy ember többször is szerelmes, hogy biológiailag így van kódolva.
2017. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Mert a szerelem idővel elmúlik, és amikor kiderül, hogy nem épp a hozzád való emberrel töltötted ezeket a szerelmes időket, akkor általában szokas továbbállni, megkeresni azt, aki mindenhogy passzol.
2017. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

"A kapcsolatok sosem szűnnek meg tisztán. Mint egy értékes váza - szétzúzódnak, aztán valaki összeragasztja a darabokat; megint törés, megint ragasztás, megint és megint, míg végül a darabok többé már nem illeszkednek egymáshoz."

/Marilyn Manson/


Ezért, kedves kérdező. Nyilván nem a szerelmes ember fog mást keresni, hanem az, akinél már elmúlt.


22/N

2017. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Most nem hiszel nekünk, én sem hittem volna tizenévesen a sok "okoskának", de majd meglátod. :)

Egy kapcsolat nem csak belőled áll, a másik lehet kiszeret belőled, vagy olyanná válik, amire sose gondoltál volna.

Lehet (=biztos hogy) te is változol, nem tetszik majd az 2 év múlva ami most tetszik az életedben.


A biokémia miatt a rózsaszín felhő se tart örökké. De ez nem baj. Élvezd ki a szerelmet, legyél benne. De ha véget ér, gyászold meg, adj időt. És ne úgy fogd fel hogy oké, akkor neked már harangoztak...


30/N

2017. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

A biokémia miatti rózsaszín felhős időszak jellemzően maximum 1.5-2 évig tart.


Ezt követően jön az első nagy kérdés, hogy hogyan tovább a kapcsolattal. Van benne annyi szeretet, megbecsülés, érték, érzelem, hogy tovább lehet menni, de már köd nélkül, vagy ha nincs, akkor elkezd eltávolodni egymástól a két ember (nem biztos, hogy szakítanak is, vannak akik ilyen eltávolodott kapcsolatban egy életet élnek le, vannak akik nem is csalják meg közben a másikat, de azért ez nem a boldogság szinonímája)

2017. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindig van miért belekötni a másikba, így ez egy idő után felhalmozódik és nem tud együtt forogni a fogaskerék, így jön egy másik, majd még egy másik, majd...
2017. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat :)
2017. nov. 26. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!