Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek hogy lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy lehetnek többször is szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nem értem a világot. Szerelmes vagyok, mindennél fontosabb nekem valaki, hát hogy tudnék más iránt ugyanígy érezni? Mindenki váltogatja a párjait, én biztos vagyok benne, hogy csak Őt keresném más fiúban. Ha valakit igazán szeretek, sose hagyom el, vagy régimódi lennék?
2017. nov. 23. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem ,csak naîv vagy tapasztalatlan.

n25

2017. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Szerintem ez lenne a normális :) ismerek olyan házaspárt akik 16 eves koruk ota egyutt vannak, es nagyon tisztelem oket pont ezert mert a mai vilagban mar ez nagyon ritka
2017. nov. 24. 00:00
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert szinte biztos, hogy azt gondolod, hogy pusztán a szerelem elegendő egy kapcsolat összetartásához, viszont a gyakorlatban ez édes kevés. Ha mégsem így van esetedben, akkor bocs.

31/f

2017. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Es ha nem lenne elegendo akkor le kell cserelni/dobni? Mindent meg lehet oldani, vagy nem tudom milyen osszetarto erokre gondolsz :D
2017. nov. 24. 00:07
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Így vagyunk összerakva.

Én is azt hittem az első szerelemnél, hogy “nah, én már biztos nem leszek újra szerelmes, mert ő az igazi, a tökeletes a stb” aztán jöttek az új szerelmek...nehezen hittem el..de újra szerelmes lettem. Aztán jött a harmadik, negyedik....végül most kiégtem. Idő kell míg újra akarom a szerelmet.

Majd te is megtapasztalod ezt, idővel.

Jah...vannak olyan esetek is, hogy első szerelemmel, közös sírba. Ritka az ilyen. Mondjuk nagyapánik dédnagyapáink korában még ezek elképzelhetőek voltak.

De ma már szerintem, ebben a világban nem igazán lehetséges. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon ritka.

2017. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem régimódi vagy, csak tapasztalatlan.

Majd mosolyogni fogsz ezen évek múlva.

2017. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kivancsi leszek..akkoris azt erzem jelenleg hogy csak egy bizonyos ember kell nekem egesz eletemre :)
2017. nov. 24. 00:20
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy most azt érzed :) Évekig is érezheted ezt.
2017. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha meg tudsz küzdeni érte, bármi áron, és ő is ugyanígy van ezzel, akkor nem lehetetlen. Én 18 évesen jöttem össze a férjemmel, ha voltak is fellángolások előtte, semmihez sem fogható, amit iránta érzek. 10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasodtunk össze és a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba. Voltak nehézségek az életünkben, és biztosan lesznek is még, de az sosem volt kérdés, hogy egymással hogy állunk. Kívánom, hogy te is találd meg a párod!
2017. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki ezt érzi 16-17 éves korában. Emlékszem, az első kapcsolatomban olyan marhaságokat hangoztattam, hogy "jaj, de jó én már 17 évesen megtaláltam azt, amit mások egész életükben keresnek, és koncentrálhatok az élet töbi területére.". Lassan 10 évvel később már kicsit reálisabban látom a dolgokat :D.
2017. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!