Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez miről szól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miről szól?

Figyelt kérdés
Ha keresem, kedves vagyok vele le se szarja a fejemet. Eldöntöttem, hogy többet nem fogom keresni, de ilyenkor valahogy mindig felbukkan. Régebben kavartunk egy párszor, semmi komoly. Ír, válaszolok, majd megint napokra eltűnik. Az üzeneteket ne úgy képzeljétek el, hogy fűzne benne vagy bepróbálkozna, hanem mintha kb. az időjárásról beszélgetnénk. Mintha nem tudná mit is mondjon. De akkor meg minek nyúzzuk ezt az egészet?
2017. nov. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ő csak jól szórakozik,meg unalomból,te?
2017. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néa elszórakozik veled, de semmi komolyat nem akar. A taktikázás a gyerekek játéka, de ez nem tűnik még annak se. Csak szimplán elbeszélget veled, mert ismerőse vagy, de amúgy lesz*r.
2017. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Egyertelmu, hogy nem erdekled, csak unatkozik. Tiltsd le.
2017. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak ez a hirtelen átváltás az ami nem világos, korábban rengeteget beszéltünk. (Akkor is amikor már bőven nem volt köztünk semmi.) Aztán szinte egyik napról a másikra elkezdte ezt a nem válaszolósdit, én meg ráhagytam. Kérdeztem tőle, megbántottam-e valamivel, azt mondta nem. Hát jó:D
2017. nov. 23. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Sz4rni ra akkor, eretlen, unatkozo hulye gyerek. Kar ragozni.
2017. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy közben lett neki valaki más?
2017. nov. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Textationship: amikor jól elbeszélgettek írásban, de eszébe sincs komolyabbra fűzni a dolgot, elhívni randizni vagy bármit is tenni, hogy kiszakadjon a beszélgetés a virtuális térből.


Unaloműző vagy és sajnos hagyod is. Felültet a hullámvasútjára te meg boldogan ülsz az első sorba mert az ő reakciójától függ a hangulatod és azon agyalsz mit miért csinál. Vagy te is lazára veszed és tudatosítod, hogy szórakozásnak oké de ebből többet ne várj. Vagy fogod szépen és megszünteted vele a beszélgetést. Meg fogsz lepődni, de elég gyorsan otthagynak az ilyen emberek. Vergődik talán egy picit mert már nem lesz kivel szórakoznia, de utána eltűnik. Azt meg jegyezd meg, hogy aki akar tőled valamit, az nem tököl ennyit, hanem a tettek mezejére lép és elhív valahova. Férfiaknál a "kavartunk" nem jelent semmit, attól még nem fog hozzád kötődni és nem fogja telesírni a párnáját, ha már nem tartjátok a kapcsolatot.

2017. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!