Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akiknek természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek természetesen szép barátnőjük van, mit szólnának hozzá, ha a csajuk megváltoztatná a külsejét?

Figyelt kérdés

Mondjuk eddig nem hordott semmi műkörmöt, most venne egy sötétkéket, műszempilla, tetkók, egy két piercing, színes póthajtincsek, bőrszerkó, oldalt felnyírt haj?


Viccnek vennétek, röhögnétek rajta, h majd elmúlik, vagy totál megbotránkoznátok, aggódnátok?


Vagy mondjuk tornacipős pólós csaj, elkezdene komoly elegánsan öltözködni, nem az a kicsinosított, hanem amiről a hivatal, meg a munka jut eszedbe.


2017. okt. 28. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem hordott semmi műkörmöt, most venne egy sötétkéket, műszempilla, tetkók, egy két piercing, színes póthajtincsek, bőrszerkó, oldalt felnyírt haj"


És ezt egyik napról a másikra, a másik tudta nélkül? Mert ha nem, akkor azért ilyeneket megbeszélünk egymással. Amikor összejöttünk őt pl zavarta, hogy a köldököm és a farkam közt szoktam hagyni rövid szőrt, engem meg az hogy a segglyukát ritkán borotválja. Úgyhogy ezt megbeszéltük és azóta gyakrabban csináljuk. Én is nem tudom elképzelni, hogy ne beszélnék meg ilyet a másikkal, mint tetkó, piercing, vagy ilyenek.


Igen, zavarna. Mert amiket leírtál, azok elvesznek a nők szépségéből, nem pedig hozzáadnak. Ezeket sokszor (külsőtől függetlenül) mélyen belül önbizalomhiányos lányok csinálják, akik ezekkel az idiótaságokkal, a külsejük elváltoztatásával szeretnének egyedinek, különlegesnek tűnni.


Nekem ez ugyanaz, mintha elhanyagolnám magam és híznék 20 kilót. Megértem ha ott hagy.

És ahogy írtam, általában azok változtatják meg a külsejüket totálisan, akiknek valami lelki bajuk van.

(És nem, az elegánsan öltözködni kezdés nem ugyanaz, mint amiket az első bekezdésben írtál.)

2017. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nőként válaszolok.


Az a nő, aki a természetesség híve, ergó semmi műcuccot nem pakol magára, az a későbbiekben se fog, mert nem tetszik neki.

Pl. én is természetes szépség híve vagyok és egyáltalán nem jön be se a műköröm, se a piercing, se a póthaj..stb. és ez a későbbiekben se fog változni.


Csak azok választanak ilyen művi dolgot, akik az agymosott pláza divatba szeretnének tartozni, nincs önképük és azt fogja hinni, hogy ezektől majd lesz valaki és ezek fogják megváltani a világot.


Ez most nem olyan, hogy eddig hosszú hajam volt és most levágatom. Nem. Ezek sokkal másabbak.

2017. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fizikai lehetetlenség.


Ha csak viccből, megérdeklődném hátterét, ha addig nem mondta még.

2017. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak poenbol, hogy milyen:-)
2017. okt. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!