Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi sokat talizik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokat talizik egy lánnyal, lefekszik vele akkor nagyon valószínű hogy bele fog szeretni?

Figyelt kérdés
Miközben a pasi nem vágyik komoly kapcsolatra, de mégis sok időt tölt a lánnyal és jó a szex is vele. Mennyi az esély rá hogy szerelmes lesz a pasi?

2017. okt. 5. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10/10 Te mit érzel, mit gondolsz a dologról, a pasik jó része így működik. Szexre, sok nő jó. Tényleg szeretni, csak egye tudok. A nőknek kell kiszűrni, mit is akar a pasi.
2017. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es: Nő vagyok, de szerintem ez nem csak a pasik hibája. Szerintem nőként is arra kell törekedni, hogy ne csak szexre legyél jó. A pasik szerintem nagyon jól ki tudják szűrni, hogy ki az, aki jó párkapcsolatra, és ki az aki csak szexre kell. Gondolom téged sem szexuális felkérésekkel bombáznak első sorban, meg nem használnak ki, tehát nem hiszem, hogy attól kéne félned, hogy valaki "ürítésre" használ. Nyilván ha veled nem történt még ilyen, akkor te a barátnő alany kategóriába tartozol. Én is csak onnan tudom ezeket, hogy sok a férfi ismerős, akik kéretlenül is beavatnak ilyen dolgokba.
2017. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugyan. Dehogy fog. Tudnek meselni sajnos.

Evekkel ezelott beleszerettem egy ilyen pasiba,jo tanulopenz volt. Szenvedtunk ket evig.

De o azota is probalkozik. Csak szexet akar.

Nem fogok belemenni.


Ne remenykedj ilyenekben,ha a pasi kozolte,hogy komoly dolog neki nem kell.

2017. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!