Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi sokat talizik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokat talizik egy lánnyal, lefekszik vele akkor nagyon valószínű hogy bele fog szeretni?

Figyelt kérdés
Miközben a pasi nem vágyik komoly kapcsolatra, de mégis sok időt tölt a lánnyal és jó a szex is vele. Mennyi az esély rá hogy szerelmes lesz a pasi?

2017. okt. 5. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja mondani, hogy szerelmes, de csak hogy megkapja a szexet. Az első jobb csajnál lelép "igazi" kapcsolatra.
2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én, attól, hogy lefeküdtem egy nővel, soha nem lettem szerelmes. Sőt, egyre unalmasabb, közömbösebb lett.

Előbb jöttek az érzések, utána jó szex, na az még növelte az érzéseket.

2017. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány?

Ha a pasi vagy, akkor csak egy kérdésem lenne: miért vagy besz.rva a szerelemtől?


Ha meg te vagy a lány..amelyik kapcsolat úgy indul, hogy nem akarok komolyat, annak a nagy része úgy is marad. Csak akkor érdemes belemenni ilyenbe, ha elfogadod, hogy nem biztos hogy lesz belőle valami. Ehhez két ember kell és a férfiak nagyobb része el tudja választani a szexet a szerelemtől.

2017. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
nem szeret bele. Ez csak testiség és passz
2017. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ha a lány elég naív, akkor nagyon sokáig fogja hitegetni meg kihasználni.

Amúgy ez a "nem vágyom komoly kapcsolatra" szöveg igazából azt jelenti, hogy "VELED nem vágyom komoly kapcsolatra, de azért megdugnálak párszor, ha meg jön valaki jobb, akkor őt is megdugom"

2017. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 ezt nem igazán értem. Ha adott egy lány, aki tetszik külsőre, jól érzed magad vele és a szex is jó, akkor konkrétan mi a francot akarhat még egy pasi egy kapcsolathoz?
2017. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Más a szexuális vonzalom, meg más az, ha kapcsolatot akar valakivel. Én is tudnék mondani pár embert, akivel le tudnék feküdni, de tudom, hogy sosem tudnék mellette megmaradni egy kapcsolatban.

Viszont ami ennél még lényegesebb, hogy aki kapcsolatban akar lenni valakivel, az azonnal cselekszik. Az nem fogja azt mondani neki, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot. Ha az ismerkedés már az elején nem párkapcsolati céllal indul, akkor abból nem lesz kapcsolat. Nyilván a barátság stb nem ide tartozik, de ha valakivel összejárok szexelni, és semmi többre nem vágyom az elején sem, akkor abból nem lesz kapcsolat. A többi csak hitegetés.

2017. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy sok pasi baromi igénytelen a szexuális partnereit illetően. Mindegy, csak viszonylag jól nézzen ki, üríteni jó lesz. Meg legyen elég naív. Nem nagyon válogatnak ilyen téren.
2017. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Megint a fordított női logika. Ne reménykedj, kérdező. Amit könnyen kapunk, annak nincs értéke, nincs becsülete. Értéktelen a szemünkben. Te könnyen voltál kapható, innentől kezdve értéktelen rongy vagy a szemében.
2017. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 erről kb úgy írsz, mintha minden pasinak, még a legrondábbaknak is alanyi jogon járna a legjobb nő, a többi pedig csak ürítésre való? Kicsit vissza kéne venni, elég kevés pasi van, aki megteheti, hogy ilyen szinten válogasson. Bár, az én szememben értéktelen egy olyan ember, aki ilyen szinten csak a külsőségekre megy. (És ezt nem azért írom, mert sértett lennék, csinos lány vagyok, de elég undorító belegondolni, hogy sok pasi bájolog nekem, holott arra gondolnak, hogy "üríteni jó lesz"?)
2017. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!