Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nagyszüleim között 12 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nagyszüleim között 12 és 5, szüleim közt pedig 9 év a korkülönbség, akkor hasonlót manapság miért tartanak olyan sokan elképzelhetetlennek?

Figyelt kérdés

Szüleim, akik a '70-es évek környékén születtek, akkor jöttek össze, amikor apa 29, anya 21 éves volt és abból lettem én plusz még két tesóm, ők meg együtt vannak úgy 30 éve jól, jó kapcsolatban, amit tényleg sokan irigyelhetnének (én is). Nagyszüleimnél is mindkettő pár addig voltak együtt, amíg valamelyik fél meg nem halt, úgy 40-60 éveken keresztül.


És nekem is mindig ilyesmi van a fejemben, meg a két öcsémnek is (nekik majd ha korban ott lesznek). Nem bánnék találni egy tőlem 5-10 évvel idősebb férfit még huszonévesen, akivel lenne pár gyerekünk.

De sokan állandóan azzal piszkálnak, hogy "éljem ki magam", "karrierkedjek", lássak világot, meg valaki még azt is mondta hogy próbáljam ki sok férfival. De minek? Ezek sosem hiányoztak, pedig egyetemista vagyok.


2017. szept. 25. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

nem a 9 év korkülönbséggel van a baj, csak valljuk be kevés az érett normális lány 21-néhány évesen.

Régen akkor más volt. Akkor az ő idejükben kicsit máshogy forgott az emberek agya.

2017. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nem ugyanaz most a huszoneves korosztaly, mint akkor. Mellesleg, nem art dolgozni is kicsit, ha valaki annyira akar gyereket. Ne a 30-as ferfi teremtse meg az anyagiakat, hogy oda csak szulni kelljen mar.
2017. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Régen nem 25 évesen kezdődött a fiatalok életében a felelősségvállalás, hanem valamikor 10 évesen kb... Nekem őszintén szólva jobban tetszik a mai rendszer. Én nem jönnék össze nálam sokkal idősebb (a 10 év már sok) vagy sokkal fiatalabb férfival, de nekem tök mindegy, más kikkel jön össze.
2017. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert a legtobb ember a huszas evei elejen meg boven gyerek. Gyereknek gyereket meg ugyebar...
2017. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem lehet, és nem is kell, előre eltervezni,hogy kinek mikor jön el az igazi az életében.

Te olyan típusú nő vagy aki a szülei/nagyszülei példáját követve konzervatív -pozitív értelemben- életet szeretnél élni. Nincs ezzel semmi baj, találd meg a párodat és hajrá!


Nem kell másokkal foglalkozni, másokra hallgatni,úgy éld, alakítsd az életedet ahogy Te szeretnéd.

2017. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is a szuleim peldajat gondoltam sokszor nekik félév
2017. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apu 2 evvel idosebb anyunal. Nagynenem, aki 10 evvel idosebb, mjnt apu, 3 evvel idosebb a ferjenel.

Nem lehet altalanositani.

2017. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

A nagyszüleid idejében a 29 éves nagypapa már családra vágyott, megnősült és gyereket vállalt. A mai 29 éves pasik többsége is így van vele, de erre kevés 21 éves lány alkalmas. Még tanulnak.

A maradék meg nem lát mást egy 21 éves lányban, mint a feszes husikát és a naivitást, hogy könnyen meg lehet fektetni.

Egyszerűen más világot élünk.

2017. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ma elvesznek, akkor is legfeljebb egy év múlva leszel csak anya, szóval a családról való ábrándozás szerintem egyáltalán nem korai. Mire ez tényleg megtörténik lehet, hogy 25 leszel, arra meg senki nem mondhatja, hogy kislány.


Amikor az emberek azt mondják, hogy éld ki magad, akkor egyáltalán nem veszik figyelembe azt, hogy ki vagy te, miket éltél át, mik a vágyaid, milyen ember a párod, csak a rideg számokkal foglalkoznak. Nem nagyon lehet ezért hibáztatni őket, mert egyrészt a legtöbb ember tiszta tapintatlan, egyáltalán nem akarja igazán átérezni a másik ember panaszát, másrészt amikor tanácsot adnak valójában a saját vágyaikról beszélnek, ma meg a legtöbb embernek nem ez a vágya. Hogy miért az megint egyénenként változik.


Nekem amúgy rendkívül fura ezt olvasni, mert az én facebookomon hetente van esküvő, eljegyzés, összeköltözés, babavárás, hatodik évforduló stb. Nem a semmire és nem két év után teszik hivatalossá az emberek a kapcsolataikat, teljesen normális értelmiségi vagy csak simán értelmes emberek házasodnak. Egyik ismerősömnél a második baba jött és még csak 26 éves. Az első baba mellett szerezte meg a mesterfokozatot, mellette dolgozott is, szóval nem az állam nyakára szült.


Én is úgy vagyok vele, hogy a szeretett férfival és a gyerekeimmel minél több időt akarok eltölteni, ezért ha mégis több férfival lenne kapcsolatom és emiatt később alapítanék családot, akkor az egy szomorú következmény lenne, nem pedig cél.

2017. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köztünk a párommal pont annyi év van, mint a nagyszüleim között.

Ha elnézem a 21 éves lány ismerőseimet, a legtöbbjének tényleg még a bulizáson, pasizáson jár az esze, minden komolyság nélkül.

Van ellenpélda is, de az ismeretségi körömben ez a kevesebb.

2017. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!