Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyja a barátnőjét, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyja a barátnőjét, ha lefogyok 36-os méretre. Mit tegyek? Őrültség, ha belemegyek?

Figyelt kérdés

Jóban lettem egy sráccal évekkel ezelőtt. Eleinte csak barátok voltunk (kiderült, hogy ő már akkor többet akart), utána belezúgtam, de nem mertem lépni. Közben barátnője lett, másfél éve együtt vannak. De velem ugyanúgy beszél, tartjuk a kapcsolatot. Nyár óta több van közöttünk, mivel részegen kezdeményeztem (nem szoktak amúgy ilyen kitöréseim lenni, egész nyáron akkor ittam először és utoljára)... Elmondása szerint szeret, meg jó velem, mert ugyanúgy gondolkozunk a legtöbb dologról, lehet velem beszélgetni, meg a szex is jó. De van rajtam súlyfelesleg (38-as,40-es a méretem). És azt mondta, hogy elkezdek edzeni és lefogyok, szakít a barátnőjével és együtt lehetnénk normálisan...


Az eszem tudja, hogy ezek után semmilyen kapcsolatot nem kéne vele tartanom, meg hogyha a barátnőjével ezt csinálja, nekem is ez lesz előbb-utóbb a sorsom. De ott van az a "mi van, ha mégsem..." és félek, hogy sosem jutok túl rajta. Mert ismerkedtem, randiztam másokkal, de mindben azt néztem, hogy mennyire hasonlítanak a srácra, vagy hogy velük nem olyan jó együtt lenni, stb. Pedig amúgy ő sem egy 10/10-es srác, sőt... Rám pedig azt mondják, hogy attól, mert van rajtam egy kis plusz, szép és csinos vagyok, nem egy víziló, akivel nem lehet megjelenni. És hogy ezerszer jobbat találnék nála, aki tényleg szeret és nem állít ilyen követeléseket.


2017. szept. 24. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom! Mekkora egy faxkalap ez a pasi. Paros labbal hajtottam volna el.
2017. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Te se vagy százas, ha ez a kérdés megfogalmazódott benned... :D
2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

38-as mérettel eleve esélytelen, hogy súlyfelesleged legyen, ha vagy legalább 160cm...

Szóval én ott zártam volna vele rövidre a beszélgetést egy életre. De lehet, előtte még röhögök egy sort, hogy ugye ezt ő sem gondolta komolyan.

Ne süllyedj a szintjére, nem érdemel meg.

2017. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ostoba vagy, ha egyaltalan meg szoba allsz egy ilyennel. Mit szeretsz rajta? Egy nulla lelkivilagu nemiszerv ket dimenzios papirmase figura, aki lat rajtad egy ba-szhato lyukat es ennyi.
2017. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

de ha csak dugtok így is-úgy is, akkor nem mindegy, hogy lefogysz-e vagy hogy kivel kefél még rajtad kívül?


Ebben nincs több... Ne is gondold, hogy lehet több...

2017. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na és mi lesz, ha később hormonproblémáid lesznek, vagy a terhesség miatt meghízol? Félrekefél házasságból is?

Csak mert 36-os és 38-as méret között nincs nagy különbség, sőt, nekem mindkét méretből vannak ruháim. Anyag és szabás függő, hogy miből kell 36-os, és miből 38-as.


"Az eszem tudja, hogy ezek után semmilyen kapcsolatot nem kéne vele tartanom, meg hogyha a barátnőjével ezt csinálja, nekem is ez lesz előbb-utóbb a sorsom. "

Jól gondolod. Ilyen a személyisége.


"De ott van az a "mi van, ha mégsem...""

Olyan nincs. Persze, előfordulnak ritka kivételek...Dee először mindenki annak hiszi magát. :"D


21/L

2017. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
borzalmas...már csak a tudat, hogy ezen gondolkodni mersz. Nem nem csinálunk, ilyen hülyeséget.
2017. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kén_ ***** válasza:
92%
Szerintem vágj bele. Egyáltalán felmerült benned, szóval egy szar tapasztalatnak remek lesz, és többet nem fog benned még csak hasonló szituációban még csak gondolat szintjén se megfogalmazódni hasonló.
2017. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Szerintem fogyj le, kufircoljatok, aztán edd meg amit főztél!

(mert ez nem egy happy endes story már az ajánlója alapjn sem).


De ott van az a "mi van, ha mégsem..."

Ezt a kártyát nem tudod ellőni, mert több éves ismeretségetek van, tehát már ismered, csak a tényeket akarod mellőzni. Kb. mintha be akarnád bizonyítani, ha legurasz a szakadék széléről, azt ép bőrrel megúszod. Hát ha ennyire suta vagy, akkor ugorj!

A palinak évek óta tartó kavarás után, az az egyetlen kifogás, hogy "molett" vagy. Most komoly? Akkor téged sem a belsődért fog szeretni. (ha fog még valaha, volt pár éve rá)


De ez olyan sztori, hogy az írásodból is látszik, hogy végig kell harcolnod a saját hülyeséged, hogy észved ez biza nem is herceg és nincs is fehér lova.


p.s: csak annyit kérek, hogy amikor elérted a személyes pulgatóriumod legmélyebb bugyrát, ne gyere ide sírni gyk-re. Köszi ^^

2017. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Fogyj le. Használd ezt a motivációt. Aztán keress valaki mást.
2017. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!