Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy férfi nevet, vagy történik valami, és egyböl minket "keres" a szemével?

Figyelt kérdés
Árulkodhat érzelmekről?
2017. szept. 19. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyből*
2017. szept. 19. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Árulkodhat, de azért nem szabad túlzottan beleélned magadat. Inkább várd meg, hogy ő lépjen :)
2017. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudományosan a test beszéd szintjén ez azt jelenti, hogy az adott társaságban, helyszínen te vagy az őt leginkább érdeklő személy. Te neked szeretne leginkább imponálni.


A tapasztalataimat felidézve, a fiú, aki ezt csinálta velem az osztályban középiskolába az egyik oszt.kir-on lesmárolt és szerelmet vallott nekem. A másik esetben a kolléganőm férje totál ismeretlen volt nekem, azon az összeröffenésen beszéltem vele először. Tehát ott semmi mély dolgot nem tanusított ez. Aztán az új főnököm. Na nála már első találkozáskor kivertem a biztosítékot, láttam, hogy nagyon megtetszettem neki, ahogy megismert. Ő is ezt csinálja. Semmit sem jelent, szimpátiát jelent és hogy jó nőnek tart. Ennyi. Van felesége.


Ezt azért írtam le ilyen részletesen, hogy ne gondolj bele nagy dolgokat ebbe, nem szabad. Szimpátia, és nem tart bányarémnek. Ennyit gondolhatsz bele, többet nem éri meg.

2017. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!