Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnál szeretni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál szeretni valakit megereszkedett bőrrel?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha valakinek nagyobb fogyás után laza marad a bőre?

Világ életemben szenvedtem a súlyommal, mostanra sikerült kitapasztalnom a nekem megfelelő életmódot.

Nem célom a tökéletes alak, csupán egy nekem egészséges súlyra szeretnék lemenni, amiben jól érzem magam és hosszú távon tartani is tudom.

Már fogytam 10 kilót, de még egy 15-20 szinte biztosan vár rám. A hasam már így elég 'viharvert' a régi fogyás-hízások miatt. A melleim szerencsére jobban viselik a dolgot.

Tudnátok vonzódni valakihez, aki fogyás nyomait viseli?



2017. szept. 6. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ezt látatlanban nem lehet megmondani.
2017. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal bőr regenerálódik egy idő után, különösen, ha egy kis sporttal is meg van támogatva.

A gond az, ha valaki 250 kg-ról foga le 75 kg-ra, ott csak a plasztika segít.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, tudnám szeretni a páromat lazább bőrrel is.

2017. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, persze.
2017. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2017. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne? Persze, igen!
2017. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Azért a szeretet, nem csak a külsőről szól, sőt nem elsősorban arról.
2017. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

A szeretet és a megereszkedett bőr, hogy függ össze?


A szerelem az már más tészta.

Nagyon őszinte leszek és lesznek akiknek ez nem fog tetszeni.

Szóval!

Ha kapcsolatot keresnék, nem hiszem, hogy megereszkedett bőrűt keresnék, ... így látatlanban.

Ellenben ha a párom, akivel évek óta együtt vagyok, lenne hirtelen valamiért megereszkedett bőrű, akkor nem hagynám el, mert szeretem, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy baromira tetszik így.

2017. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sztem igen .A fogyàs mindenkin meglàttszik .
2017. szept. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beteges a dolog, akkor igen. A betegest úgy értem, hogy nem túltolt a fogyás. Pl. ha egy nő nekiáll fogyózni, eléri a normál testsúlyt, de egy anorexiás szintet akar elérni, azt nem bírnám elviselni. Ha csak a fogyásról és hasonló sport/kaja témákról tudok vele beszélgetni, azt szintén nem tudnám elviselni. Ha előttem nem vállalja magát és az együttlétek alatt érezhető a szorongás, az sem jönne be.

Mutatsz képet, hogy mennyire látszik az eredmény?

2017. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Tudod feszesíteni azt a bőrt sporttal. De amúgy igen.
2017. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!