Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En es a legjobb baratnom 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En es a legjobb baratnom 19 evesek vagyunk. A baratno pasija 27 eves ez ne sok?

Figyelt kérdés
Neha ha harmasba elmegyunk valahova kicsit kellemetlenul erzem magam mert olyan mint egy felnott. De persze ha szereti akkor tamogatom. Egyebkent azert ugye normalis enyi ev koztuk mivel felnott mar rendben van. Sajnaloh hogy ilyenekt kerdezek csak kicsit aggodom miatta.
2017. szept. 1. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha 19 évesen még nem érzed magatokat felnőttnek. Ha a baránődnek magfelel, akkor rendben van. Vannak jó kapcsolatok nagyobb korkülönbséggel is.
2017. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27 éves férfi remélhetőleg nem csak olyan, mint egy felnőtt, hanem tényleg az is.
2017. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kolompárrol tudni illik 27eves
2017. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Diszgráfiás vagy?
2017. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem nem biztos hogy 27
2017. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy ezt nekem kell kozolnom veled vagy hogy ezt egyaltalan kozolni kell valakivel, de mar te is felnott vagy...
2017. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo rendben igy visszaolvasva tenyleg hulyen jott ki. Arra celoztam hogy sokkal erettebb es okosabb is nalunk.
2017. szept. 1. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Az mondjuk, valljuk be, nem nagy teljesítmény. :D
2017. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen én már a párommal éltem, FELNŐTT módjára, hiszen az is voltam. 12 év van köztünk, azóta házasok vagyunk. Ha a baratnőd is hozzád hasonlóan butus, nem tudom, milyen 27 éves van vele kapcsolatban.
2017. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most 20 éves vagyok,a párom 27. 1 éve 10 hónapja vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk. Mindenkinek más erről a véleménye de ha normális emberről van szóakkor nincs miért féltened őt. Én maximálisan boldog vagyok a kalcsolatomban, és ha ez a barátnőddel is így van akkor ne aggódj.
2017. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!