Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is vicces?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is vicces?

Figyelt kérdés

Amikor valaki azzal henceg hogy "gyajjj megtalaltam az igazit" aki amugy a varos masik reszen lakik, az elozo exe akirol ugyan ezt gondolta pedig majdnem a szomszedja volt.

Ezzel csak arra akarok utalni, hogy szerintem szanalmas amikor ezzel az igazi dologgal jonnek foleg ugy, hogy kb mittomen 20.000es varosbol "valasztotta" ki a nagy Ot. Mert valaki bejarja a vilagot es veletlenul osszeakad egy szexis algeriaival akivel lelki tarsak es romantikusan osszejonnek aztmondom jo oke "megtalalta". Erre meg ra lehet fogni. Vagy legalabb menne odebb ket varossal ebbe a pici orszagba. De ez olyan bena nem? Biztos az igazi persze. Raadasul eddig asszem az osszes exevel egy gimibe jart, ezzel is csak ez mar elobb vegzett. Ja igen en vagyok a sertett feltekenykedo fel akinek nem hagyta, hogy lekapja a hetvegi buliba mert "cejelmes" jol erzitek :D De attol meg amit irtam igaz. Szerintetek is ugyebar?


2017. aug. 13. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem viccesebb az, hogy valaki azt hiszi "igazi/nagy Ő", attól lesz valaki, hogy mindenben tökéletes, hogy egyből össze kell házasodniuk és felhőtlen boldogságban sokasodni. Neki most épp ő az igazi. Vele boldog, őt szertené boldoggá tenni. Keveseknek adatik meg az, hogy az első ember akivel összejönnek az lesz egy életre a párja. Biztosan nincs jobb dolgod, mint azon fennakadni, hogy ki kit nevez igazinak? Szerintem ez a gyerekes és vicces. :)
2017. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy a gyerekes és takarodj a kartonpapír váramból vagy szólok anyunak...
2017. aug. 13. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Akkor nem vagyok a barááátod kilyukadt a kabáátod!!
2017. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na gyerekek. Irány az ágy!
2017. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajjj :(
2017. aug. 13. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig ébren vagyok! Bibibííí
2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok dolog szánalmas,például mikor valaki egy munkahelyen már kb. a tízedik delikvenst fogyasztja,aztán jön a forevör lávcsi,szóval felveszik más levetett ruháját.Vagy mikor egy falun belül teszik ugyanezt,és még lehetne sorolni.Csak sajna sem nekem,sem neked,sem másnak nincs köze hozzá,mert qrvára magánügy.Akkor is,ha neked savanyú a szőlő.
2017. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!