Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Játszották már el veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszották már el veletek vagy ti mással, hogy mindenféle magyarázat nélkül, simán csak leléptetek, teljesen ignoráltátok a másikat?

Figyelt kérdés
Ha ti tettétek, mi okotok volt rá? Ha veletek, megosztanátok, hogy hogyan történt? Nemet és akkori kort is írjatok légyszi.
2017. aug. 6. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velem már számtalan nő megtette ezt, tipikusan azután, hogy megláttak élőben.
2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ismerkedésre gondolsz, azt mondanám, ez az általános, ha kiderül valami, ami a hölgynek nem tetszik. Egyszer csak nem jön válasz az üzenetre. Én nem csinálok ilyet.
2017. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
A csajok 90%-a... Talál jobbat, szó nélkül eltűnt... Sad but true :( 20/F
2017. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ismerkedésre, nem túl hosszú távú kapcsolatra és hosszú távú kapcsolatra is, amilyen sztorikat olvastam/ hallottam 10 év után is simán előfordulhat.
2017. aug. 6. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem most történt,de ha eszembe jut,ma is fáj.Egy hónapig kerülgettük egymást,aztán ahogy lenni szokott,randik,csókok,összejöttünk.Miután az is megtörtént,aminek meg kellett,még egy darabig talonban tartott.Aztán eltelt pár hét,és egy szép napon már nem írt vissza.Nem vette fel,ha hívtam.Az interneten letiltott.Feltettem a kérdést,hogy miért is,egyenes válasza nem volt,de a mai fejemmel jól tudom.Ezek után még végig néztem az összes szemétségét.Ez mégis a leghasznosabb lecke volt az életemben...szóval köszi! (Egy harmincas nő)
2017. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Férfiakkal szinte általános hogy eljátszák ezt a nők, de fordítva is előfordul.


Megvolt a 2 órás randi, végén egy átlátszó "dolgom van" típusú kifogás, puszi puszi, "majd beszélünk", és mivel átlátszó volt meg is néztem a telefont, és jééé már eltűnt mindenhonnan ahol párban voltunk.


Másiknál nagy chatelés, napjaink elmondása egymásnak, randi tervezés, de neki vizsgája van, majd megint, és a vizsgaidőszak végén már nuku válasz. Aztán 1 ÉVVEL később megtalál, kérdezem mi volt a baja, azt mondja nem velem volt a baj, hanem a tanulás és a munka együtt nagyon lefoglalta (ja, úgy hogy egy válasz üzenetet nem volt képes írni...), pár üzenetváltás, majd megint eltűnt. (nem, akkor sem volt túl elfogalt, a VOLT-os szelfi ezt elárulta).


30-31F

2017. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

volt, egy 9 hónapos kapcsolatban, ami közben 2-szer szakítottam, szájbarágósan sorolva az okokat, a magyarázatot. harmadjára nem volt erőm, kedvem a szónokláshoz, egyszerűen közöltem, hogy befejeztem, vége.


de velem is eljátszották ugyanezt, ott egy házasság végét jelentette.


36N

2017. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt mar tobbszor.. En 2 esetben csinalom ezt.. Ha probalok kilepni egy kapcsolatbol de hiaba mert mindig az a vege hogy megtudjuk oldani.. Probaljuk 1x 2x 3x.. Utana inkabb csak eltunok, mert tudom hogy nem engedne el es nincs ertelme folytatni.

A masik az ha megszerettem valakit de nem kolcsonos (pl baratsag, szexkapcsolat stb..), nem akarom elmondani hogy megszerettem vagy magyarazkodni de igy nem tudok tovabb a kozelebe maradni akkor szinten csak eltunok.

2017. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*25/L

Elozo vagyok.

2017. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csináltam. Meg is bántam. Hogy miért tettem? Tapasztalatlan voltam, nem tudtam hogy hogy kell azt mondani, hogy vége. (Hozzáteszem, nem feküdtünk még le, csók sem volt)
2017. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!