Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta ezt, mi lehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, a barátom/szeretőm/lelkitársam 35, nagymenő kreatív cégnél dolgozik, lélekben tiszta én, vagy én vagyok ő 😁, a teste mint egy 25 évesé. Kapcsolatunk nagyon jó, kiegészítjük egymást, minden passzol, szinte mintha minden csak jól tudna alakulni. Valamelyik nap bementem a munkahelyére ahonnan aztán elküldött, amit én nem hagytam szó nélkül természetesen, mi mindig hangosan veszekszünk, olyan olaszosan, mikor kiküldött a lépcsőházba még utánam szaladt, megcsókolt vagy puszilt vagy mi és a kezembe nyomta a kulcsait, hogy menjek el a házába és majd megbeszéljük. Ezt miért így kellet, még mindig ezen vagyok felakadva. Pedig tudja, hogy délután mindig biciklizni megyek, és ma csak miatta nem mentem, hogy meglephessem őt a melóba, erre ő kitesz. Hát nemtudom, srácok valami ötlet? Kérjek bocsánatot ha hazajön 😐😢

2017. júl. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Felvállalt téged barátnőjeként? Mert ha nem, akkor lehet szégyellt munkatársai előtt. Vagy más barátnője is van, akiről a munkatársai tudnak.


Vagy, ha nem akarok ennyire vészmadár lenni, akkor szimplán csak nem szereti ha munka közben zaklatják, amikor épp valami fontos teendője van.

2017. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, felvállalt mindenki előtt, ahogy én is őt
2017. júl. 17. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Te normális vagy? Alap, hogy nem járkálunk be a másik munkahelyére, főleg megbeszélés nélkül. És még te vagy kiakadva? Szerintem a viselkedésed gyerekes és éretlen.
2017. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ostoba 18 eves p.i.csa aki azt hiszi korulotte forog a vilag. Nem sokaig leszel a qrvaja ennek a csavonak.
2017. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt baromira nem örülnék neki, ha kérdés nélkül és minden ok nélkül beállítanál a munkahelyemre.

Annak meg pláne nem, ha amolyan "olaszos veszekedéssel" feltűnősködnél emellett, ami a kollegáknak is rohadt kellemetlen, mert nem valószínű, hogy kíváncsiak a másik magánéletére.

Ez kb általános iskolás szinten még elmegy, nade felnőttek között, munkahelyen?????

Szerintem 3 dokgot tehetsz :

- bocsánatot kérsz és megígéred hogy nem lesz ilyen többet,

- meghúzod magad, ès a magánéleted megtartod a 4 falon belülre, másra ugyanis nem tartozik,

- megpróbálsz felnőni és nem éretlen tiniként viselkedni.

Az ilyen hangos olaszos veszekedőktől a hideg ki tud rázni, kb pont mint azoktól akik elvàrják, hogy végignézzem ahogy nyalják falják egymást, még akkor is ha semmi kedvem hozzá.

Mielőtt azt hinnéd, savanyú a szőlő : nem. Férjnél vagyok, teljesen normális és kielégítő szexuális élettel, amit viszont a férjemmel élek és nem mások szeme láttára.

Amúgy a férjemmel egy helyen dolgozunk, de nem ugyanazon a főosztályon. És nem járkálunk át állandóan a másikhoz, sőt ha nem együtt ebédelünk, van hogy egész nap nem látjuk egymást.

2017. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. júl. 17. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

A bocsánatkérés az oké. És beszéljétek meg, hogy mikor-hol okés a tali, nert úgy tűnik ezzel nem lehet meglepősdit játszani 😃

Lesznek még ilyen súrlódások. Tudni kell kompromisszumot kötni velük... vitázás az jó, csak nem veszekedni kéne, hanem észérvelni 😃

2017. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!