Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt egy lány? Mi oka lehetett?

Figyelt kérdés

Szóval még 1 hónapja írt egy lány face-n egy üzenetet hogy én vagyok e az aki így meg így néz ki.

Mondtam hogy igen erre kérdezte hogy nem beszélnénk e msn-n.

Erre azt mondtam hogy inkább találkozzunk valamikor mert új embereket utálok a neten megismerni a személyes sokkal jobb.

Ezután találkozgattunk de én még nem tudtam eldönteni hogy érzek e valamit iránta.Neki nagyon tetszettem de nekem nem tetszett annyira mert hát az alkata elég olyan ...vékony volt.Nem volt túl nőies de az arca szép volt.

A talikon csak puszi meg ölelgetés volt semmi több.

Aztán egyszer mondtam neki suliban hogy találkozhatnánk holnap is.A tali nagyon jó volt mindketten elvoltunk akkor még nem látszott rajta semmi.

Este beszéltem vele és akkor megkérdezte hogy most hogy is van ez hogy mi van kettőnk közt.

Én meg azt mondtam hogy én még nem tudom.

(ebből lett egy kisebb veszekedés)

Aztán a kövi. nap odamentem hozzá hogy beszéljük meg és azt mondta hogy ő már nem érzi azt amit az elején és hogy hagyjam had gondolja át.

Én meg erre suli után odamentem hozzá hogy akkor légyszi most mondja meg de nem nagyon tudta eldönteni mit akar erre mondtam hogy akkor szerintem hagyjuk a fenébe azt a dolgot ő meg elég "nyuszin" mondta hogy akkor jó.


De ez most miért volt?Megtetszem neki aztán 1 hónapig találkozgatunk aztán azt mondja hogy nem olyan mint az elején.


kérdeztem hogy de miért de nem tudott válaszolni rá.Mondtam hogy biztos csak egy fellángolás volt stb. de nem reagál semmit.aztán jöttem azzal hogy már biztos nem vagyok olyan izgalmas de ezt tagadta és mondta hogy ez hülyeség.


én 17 ő 16,5


2010. nov. 26. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy csak kéreti magát?

Vagy csak fél bevallani az érzéseit,mert úgyérzi hogy te nem szereted.

Mivel veszekedtetek is amikor mondtad hogy nem tudod,így lehet,ez rosszul esett neki.

2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de ezért szerettem volna még vele találkozni.

hogy picit jobban megismerjem és már elkezdtem érezni valamit amikor együtt voltunk de mikor nem láttam 3-4 napig akkor nem gondoltam rá olyan sokat.

2010. nov. 26. 18:49
 3/3 anonim válasza:

Hát hallod, velem dettó ugyanez volt. Pontosíttok rajta, a lányt egy kisebb traumából hoztam ki mint "lelkitámasz" (kezdetben). később öszemelegettünk. Sokat, nagyon sokat beszéltünk, és egyszer csak összejöttem vele mert tuttam hogy ő is akarja, még az nap este rámírt msn-en hogy nem megy neki ez az egész (megjegyzem oszt társak vagyunk). Azt mondta hogy nem velem van a hiba. Egy ideig bánkódtam, deh rájöttem, Nem Éri Meg! Találsz más lányt,:)

Szóval az mindegy hogy mit gondol a lány, lép ha akar valamit...

2010. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!