Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Még sose voltam,ősszintén szerelmes ha volt barátnőm az csak azért volt hogy legyen,de még sose voltam szerelmes tiszta szívből,és úgy érzem lehet sose leszek az.
2017. júl. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe vicces:) én voltam szerelmes sokszor de barátnőm nem volt hát amikor minden cselekedeted azért van hogy a másiknak tere legyen kibontakozni gyönyörű érzés de kínzóan fájdalmas is
2017. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2017. júl. 16. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel szerintem ne aggódj. :) Ugyan annyi vagyok mint te és eddig még én sem voltam.
2017. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha viszonozzák csodálatos..szárnyalsz mellette, szinte repülsz, egész nap körülötte járnak a gondolataid, másra nem is nagyon tudsz koncentrálni csak ő van. Mindig csak adni akarsz neki. Hihetetlen, leírhatatlan érzés.


Ha nem viszonozzák az a legrosszabb érzés a világon, halálvágyad van, úgy érzed lehetetlennek tűnik folytatni az életet.

2017. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha valami mentális betegségben szenvednél. Nem tudsz aludni, izzadsz, kalapál a szíved, össze-vissza beszélsz, hirtelen vidám leszel, aztán meg szomorú. Csőlátás alakul ki, nem tudsz semmin koncentrálni, minden bajod van, De te se tudod, hogy pontosan mi. De ezek ellenére is remek érzés.
2017. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!