Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Konkrét válaszokat várok, "hát amikor az vagy, az egyértelmű" jellegű nem-válasz az nem ér.

2016. ápr. 16. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés. Izgatottság, csiklandós érzés a mellkas táján, pillangók a hasadban, eufória, vágyakozás, várakozás, öröm, boldogság, melegség érzés, elronthatatlan jókedv, rózsaszín felhő, fülig érő mosoly, optimizmus, magabiztosság, mintha a világ hirtelen jobb hely lenne.
2016. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem tartottam magam jóképű csávónak, mert valahogy soha nem tapasztaltam, hogy a lányok körülugrálnának engem. Jó fej voltam, de ennyi elég is volt belőlem. Aztán sok várakozás után eljött az a szerelem 24 éves koromban, ami mindent felülírt! Megtetszett valaki, meghódítottam és elkezdett szerelmes lenni belém.


Amit akkor éreztem, az maga volt a Kánaán! Csak lebegtem mindenki felett, jöhetett szembe akármilyen cicomás csaj, csak átnéztem rajta mosolyogva, mert senki más nem érdekelt! Lebegtem és ez látszott is rajtam. A jeggyűrűt fél év múlva úgy hordtam, hogy mindenki lássa. Foglalt vagyok! Büszke voltam magamra, jól éreztem magam és sok szép lány mosolygott rám annak idején. Rá kellett jönnöm, hogy én is figyelemre méltó lehetek valaki szemében és ezt eljátszottam kifelé is. Kicsit persze tudatosan.


De furcsán hangzik ez most ... 23 év után.

2016. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha úgy érzed nem bízhatsz benne (se) és tudod, hogy nem is akar egyáltalán, de mégis ott van és a közelsége megőrjít, a nézése, a mozdulatai, a hangja, ha hozzád ér, az egész lénye... na az szörnyű. Sajnos csak ezt a részét sikerült megtapasztalnom.
2016. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ő jár a fejedben, melegség tölt el, ha rá gondolsz, és már csak a puszta létezésének a gondolata, márhogy ő létezik, hogy "de jó, hogy ő van" is örömmel tölt el téged, de hatalmassal ám, és nagyon jól esik folyamatosan őrá gondolni, mert örömet okoz neked, hogyha rá gondolsz, de hatalmasat.
2016. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól megfogalmazta. És amikor mégsem teljesül be, vagy eldob magától, akkor mindezeknek az érzéseknek az inverze. Na, az is ennyire intenzív, csak a másik irányban.
2016. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint valami drog.
2016. ápr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szerelem addikció. :)
2016. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon rossz, ha fiú vagy, és lányba vagy szerelmes, és az olyan hülye, hogy meg sem hallgat. Jobb, ha elkerülöd.
2016. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a "pillangók a hasban" ez nem butaság? Csak mert voltam már szerelmes, és én nem éreztem hasonlót. Szerintem ezt csak valamiért mesékben kezdték el magyarázni a gyerekeknek, hogy "Á, úgyse érti, mondok neki valami gagyi magyarázatot, úgyis jó lesz neki, mert még kicsi, és gyerek, és ha jobban belemennék, úgysem értené". Szóval komolyan van ilyen? De most tényleg gondoljátok, kérlek, végig, ne csak úgy idevágjátok, hogy "persze". Ilyen van? De most komolyan kérdem, mert szerintem tökre butaság. Nekem pl felhőtlen boldogságom volt, és hát el is pirult az arcom, amikor a kiszemeltem a közelben járt:) Mindig rá gondoltam, és ha ott volt, akkor meg mégjobban örültem neki, mintha nem volt ott, mert akkor már nem csak őrá volt jó gondolni, hanem arra is, hogy "de jó, itt van a közelben":)
2016. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a pillangósat én sem éreztem, és nem is értem, mit jelent.
2016. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!