Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Stabil párkapcsolatban más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil párkapcsolatban más iránt kezdek szerelem féle érzéseket táplálni. Párkapcsolati probléma?

Figyelt kérdés

A párommal nagyjából egy éve vagyok együtt. Úgy gondolom jó a kapcsolatunk, vele képzelem el az életem.

De pár napja egy másik pasiban megfogott valami. Ez nem az a "hú de jó pasi" érzés. Hanem a "csak látni szeretném" érzés. Inkább lelki oldalon. Tipikus szerelmi érzések fognak el, elgyengülök ha csak arra gondolok, hamarosan találkozok vele. Fellángoltam


Most hogy már együtt élek a párommal már nem gyengülök el egy tekintettől, de én sóvárgok az ilyen érzések után! Sok plátói szerelmem volt, és imádom ezt az intenzív érzést, ami ilyenkor átfut a testemen. De egy komolyabb kapcsolatban főleg ha már hosszú távú, akkor ez már nincs.


Fontos nekem a párom, de nem tudom kiverni a fejemből ezt a másik pasit. Megőrjít!

Párom mellett még sosem éreztem ilyet.



Ti mit tettetek hasonló helyzetben?


2017. júl. 13. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mondanám, hogy egy hosszabb kapcsolatban ilyen előfordulhat, de a tiétek még nagyon nem az.

Ha szereted a barátod, verd ki a fejedből. El fog az múlni, ahogy jött.

2017. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez egy plátói szerelem, vonzódás, rajongás a másik férfi felé, akkor éld át, játssz el a gondolattal, majd verd ki a fejedből.

Ha a másik férfi is szabad, akkor viszont leülnék vele beszélgetni, mert ilyenkor derül ki, hogy nem minden arany ami fénylik és mindjárt nem jártatod feleslegesen az eszed holmi másik partneren. De ha minden klappol, és lehetne belőle valami, akkor bele kell vágni, elköszönsz a mostani párodtól és kipróbálod magad, addig örülj amíg nem vagy elkötelezve.

2017. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig hagyd ott szegényt, amíg nem éli bele magát jobban a dolgokba. Úgyis elfogod hagyni. A kérdésből már látszott, hogy nő vagy, a leírást el sem kellett hozzá olvasni.
2017. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen osztom 1#- es véleményét...hagyd ' má azt a rohadt romantikáát;-))
2017. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
ez csak egy hormon ami ezeket az érzéseket csinálja, te meg függő vagy ettől a hormontól. Lehetsz akármilyen jó kapcsolatban, amíg nem tanítod meg az agyadnak hogy ez nem kell, addig évente beleszeretsz valakibe. Lehet, hogy egy amúgy jó kapcsolatot készülsz elcseszni emiatt, ugyanis ezt így nem nagyon lehet sokáig csinálni, ha elfojtod feszültséget szül amit rajta töltesz ki, ha nem fojtod el akkor meg az a baj. Nem irigyellek, mert ismerős az érzés, volt pár év mire rájöttem az okára.
2017. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy a másik fiú szeretne tőled bármit is?
2017. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 17. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!