Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz szerelmet ronda srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelmet ronda srácként nehezebb találni? 20/f

Figyelt kérdés

Úgy gondolom magamról, hogy nem vagyok valami szép, és ahogy észrevettem, a lányoknak csak a helyes, kigyúrt srácok jönnek be. Így mennyi az esélyem az igazi megtalálására?

- nem azt akarom, hogy valaki csak egy kigyúrt testért szeressen vagy valami hasonló.

S miért mondják nekem a lányok, hogy nem akarnak kapcsolatot, mikor másnak már kimondják az igent?

elszomorítónak, és felháborítónak érzem, hogy csak visszautasításokat kapok.



2017. máj. 21. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Ocsmány, lúzer srácként valszeg a kutyának nem kellesz majd.

2017. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyha személyiségileg érdekes vagy, egy hullámhosszon vagy valakivel, akkor szerintem simán összejöhet a dolog.
2017. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. a szépség relatív, kinek mi a szép, ízlések és pofonok

2. súlyos önutálatban, önbizalomhiányban szenvedsz! először inkább tanuld meg szeretni saját magad!

https://www.youtube.com/watch?v=j95evwGHvlA

https://www.youtube.com/watch?v=FajXwEj1r6Q

3. miért vagy lusta akkor te is kigyúrni magad?

4. mennyi az esélyed? mit tudom én, nem vagyok jós, hogy ezt tudjam!

5. te vagy a saját életed kovácsa, szóval ne legyél rest tenni a saját boldogságodért!

6. addig amíg te nem szereted saját magad, akkor hogy várhatod el, hogy majd más szeressen téged?

7. biztos nincs benned semmi plusz, süthet rólad az önutálat, a búvalb..szottság, és a negativizmus, ki akarna ilyen párt magának? az ilyentől csak menekül az ember


Minden csak rajtad áll! Változtass!

2017. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

a szépség relatív, kinek mi a szép"


Kérlek ne...

2017. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igaz szerelem csak a filmeken létezik meg a mesékben. anyagias, felszínes világban érdek van.


hisz nem lennél "szerelmes" ha nem úgy nézne és viselkedne a párod ahogy.. magyarán alapból feltételhez kötöd! Feltételhez kötött dolog meg, hogy lehet igazi és őszinte?

2017. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem gyúrod ki te is magad?

Fogadjunk, hogy csak a legszebb lányok tetszenek..

2017. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogy. Altalaban a normalis természetes lanyok tetszenek
2017. máj. 21. 17:42
 8/8 anonim válasza:
Add fel haver, én is rég feladtam már.. Senkinek nem kellesz majd ha ronda az arcod.
2017. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!