Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8 éve tartó titokban érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve tartó titokban érzett szerelmet hogyan lehetne "elmulasztatni"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és nőként az egyik legrégebbi, gyermekkori barátnőmbe vagyok szerelmes bakfis korunk óta. Voltak kapcsolataim férfiakkal, nőkkel (biszex vagyok) voltak hosszúak, voltak rövidek de egyik se volt elég ahhoz h megszünjön az érzés. Ez a hölgy, nem tud az érzéseimről és nem is kell, hogy tudjon mivel totálisan hetero szóval abszolút reménytelen.

Aki volt már hasonló helyzetben tudna tanácsot adni? Miként lehetne kidobni a kukába ezt az érzést anélkül, hogy megszakadna a kapcsolatom vele? (Most mindenki vonatkoztasson el a ténytől, hogy egy leszbikus szerelemről van szó mivel ez egy lényegtelen részlet. )



2017. ápr. 8. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

(Első, nekem tőled kell hánynom. De ez is lényegtelen részlet.)

Szerintem ha eddig nem múlt el, ennyi év alatt, akkor lehet, hogy jobb lenne, ha egy ideig távol tartanád magad tőle, kicsit "kizárnád" az életedből. Persze tudom, hogy barátként nem akarod elveszíteni, de ha állandóan ott van, nem fogod tudni elveszíteni. Ezenkívül lehet, hogy mégis csak segítene, ha bevallanád neki, mert azzal úgymond "lezárnád". Persze te érzed, hogy túlélné-e a barátságotok ezt a vallomást, és hogy megéri-e kockáztatni.

2017. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem fogod tudni elfelejteni
2017. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Voltam én is hasonló helyzetben, nem tudom azt állítani hogy teljesen hidegen hagy most ha találkozok vele, de már nem tudja az érzelmeim befolyásolni annyira hogy ne tudjak mással boldog lenni. Én azt tudom mondani hogy ne görcsölj rá arra hogy el kell felejtsd, próbáld meg élni az életed, ismerkedj férfiakkal, nőkkel, akikkel szeretnél, és akikkel jól érzed magad, egyszer majd nem fog már úgy hatással lenni rád. Mondanám azt hogy jobb ilyenkor ha minden kapcsolatot megszakítassz vele, de mivel gyerekkori barátnőről van szó, ez nem jön számításba.


21/L

2017. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam en is.Mi osztalytarsak voltunk a kozepsuliban.Azota sem tudom elfelejteni,pedig minden kapcsolat megszunt,en kulfoldre koltoztem azota es ferjhez is mentem.
2017. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy mi a helyzet de ovatosan de ezzel egyben ha ő heteró igy meglehet hogy megpóbàl elhatárolodni tőled!
2017. ápr. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!