Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan lanynal lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lanynal lehet eselyem aki olyan hogy szeret dolgozni barmilyen munkat elvallal, en viszonr utalok melozni?

Figyelt kérdés
nincs munkahelyem se de ha lenne szerintetek el tudnam titkolni a munkaundoromat?? igy van eselyem??

2017. júl. 4. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2017. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem.

Amúgy hogy tervezed az életed?

2017. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen lanynal nincs igy eselyed, maximum valami hasonlo troger csajnal.
2017. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudnád eltitkolni. Am. mellesleg te mi a fhaszomból élsz? Nem basztatásból, komolyan érdekel!
2017. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de feltételezem, hogy nem is a csaj kéne, hanem az, hogy valaki eltartson.


Jelenleg miből is élsz?


21/L

2017. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem kell engem eltartani mindenkepp lesz allasom, mibol elnek megis?? a penzbol amiert eddig megdolgoztam, de ha lesz allasom az jo pont nem???
2017. júl. 4. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Na most akkor lesz állásod vagy sose akarsz?? Döntsd már el. Amúgy igen keveseknek adatik meg, hogy azt csinálják amit szeretnek.


De kereshetsz egy hasonló csajt, aztán nem kell mást tenned csak gyártani gyerekek, aztán a segíjből majd éltek mint Marci hevesen.

2017. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
annyit irtam csak hogy utalok dolgozni azt nem irtam egy szoval se hogy munkanelkuli szandekozok maradni eletem vegeig te ertelmi fogyatekos.
2017. júl. 4. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha társfüggő,akkor esetleg,amúgy nem.Ilyen sérült embereket találhatsz a fél- vagy egész árvák közt vagy neveleőintezeteket elhagyó emberek közt.Vagy próbálkozz ilyen putris c. típusú állampolgárral.
2017. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mert te biztos nagyon szeretsz dolgozni, azert irkalsz ide ejszaka, mert reggel var a melo igy van te fsz??
2017. júl. 5. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!