Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet érteni ez alatt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet érteni ez alatt ha a férfi mondja kibéküléskor: érdekelsz valahol?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol=valamilyen szempontból. Nyilván érdekled, még ha nem is úgy, hogy a nyomodban akar lenni, vagy mindenedről tudni akar. Inkább olyan "embertársi érdeklődésnek" mondanám. Legalábbis én arra szoktam használni az ilyesmi kifejezéseket, hogy bizonyos mértékben azért figyelek a másikra, meg nyilván nem szarom le, mi van vele. De azért nem körülötte forog minden (pl. ha összeveszés után mondom, akkor arra értem, hogy persze, fontos, hogy mit gondol és mi van vele, de attól még a véleményem az adott kérdésben nem változott, vagy nem ez lesz az elsődleges szempont, ha döntök)
2017. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt attól kell megkérdezned, aki mondta.
2017. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég lekezelő. Érdekel valahol a semmi közepén egy kicsit, de csak annyira, hogy éppen, h csak nem szarok a fejedre, mert meléd szarok.
2017. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó vagy arra, hogy megdöngessen/lelki szemetesládának használjon/stb. De nem vagy neki elég jó arra, hogy egyenrangú társaként kezeljen.
2017. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!