Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idén lesz 7 éve, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén lesz 7 éve, hogy együtt vagyok a barátnőmmel. Normális, ha már csak inkább muszájból vagyok vele?

Figyelt kérdés

Annak idején beleszerettem, örültem, hogy összejöttünk. Időközben összeköltöztünk, és kiderült számomra, hogy mennyire különbözünk: ő bulizós, életvidám, hangos, gyerekszerető, én introvertált, szorongósabb, aki igényli a csendet, aki nem akar családot alapítani soha.


Szeretem még mindig, de ez már rég nem szerelem. Próbálok alkalmazkodni, mert nincs energiám csajozni, nekifutni egy új kapcsolatnak, és garancia sincs rá, hogy az jobb lesz, mint a mostani.


De így megyek tönkre, mert igazából nem vagyok valami boldog, és már csak megszokásból vagyunk együtt.


Ő a ragaszkodóbb, lelkesebb kettőnk közül, én már nem hiszek a kapcsolatunkban.


Szerintetek meddig lehet ezt bírni? Mit kéne tennem?



2017. júl. 1. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó egy sima troll. Nem érdemes foglalkozni vele.
2017. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Egyet értek a 10-e hozzászólóval.
2017. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Önző segg*fe*j vagy, és nem hiszem, hogy ez a lány ezt érdemelné..


Amúgy nem értem, eddig nem került szóba a 7 év alatt a jövőtervezés, mik az elképzelésitek? PL ő gyerekszerető, te meg nem akarsz soha?


"mert nincs energiám csajozni, nekifutni egy új kapcsolatnak"

Ismét csak önző, és undorító vagy.


HA szereted, akkor nem rabolod el a fiatal korát.

És te sem akarod, hogy később majd úgy emlékezzen rád a szép emlékek helyett, mint a srác aki a legszebb éveit vette el tőle, amikor még tudott volna rendes pasit találni, akivel amjd családot alapít stb. Ismerek ilyen nőt.


Márpedig ti előbb-utóbb szakítani fogtok, mert nincs közös jövőtök együtt, hiba kényelmes most még neked homokba dugni a fejed és csücsülni a híg fosban...

Tudjátok még húzni ezt a dolgot akár évekig is, de nem hiszem, hogy megéri. Innen már csak rosszabb lesz, nem jobb.


És ha van eszed, akkor ezt te is tudod, csak gyáva vagy lépni bármit is, mert még ahhoz is életképtelen és lusta vagy, hogy a saját életed rendbe tedd. Nem csak a csajozáshoz.. Szánalmas.

2017. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a barátnőd nem téged szeret, hanem azt, akinek hazudod magad? Próbáld ki, hogy nem akarsz neki megfelelni, és úgy viselkedsz, ahogy neked jól esik. Lehet, hogy ő fog kidobni téged. De az is lehet, hogy elkezded újra jól érezni magad ebben a kapcsolatban. Mindenképp itt lenne az ideje, hogu őszinte legyél a barátnőddel.
2017. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kerdezo?
szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta összeházasodtak, lett gyerekük, és boldogan élnek.

Ja, nem ide.. :D

szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!