Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idén lesz 7 éve, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén lesz 7 éve, hogy együtt vagyok a barátnőmmel. Normális, ha már csak inkább muszájból vagyok vele?

Figyelt kérdés

Annak idején beleszerettem, örültem, hogy összejöttünk. Időközben összeköltöztünk, és kiderült számomra, hogy mennyire különbözünk: ő bulizós, életvidám, hangos, gyerekszerető, én introvertált, szorongósabb, aki igényli a csendet, aki nem akar családot alapítani soha.


Szeretem még mindig, de ez már rég nem szerelem. Próbálok alkalmazkodni, mert nincs energiám csajozni, nekifutni egy új kapcsolatnak, és garancia sincs rá, hogy az jobb lesz, mint a mostani.


De így megyek tönkre, mert igazából nem vagyok valami boldog, és már csak megszokásból vagyunk együtt.


Ő a ragaszkodóbb, lelkesebb kettőnk közül, én már nem hiszek a kapcsolatunkban.


Szerintetek meddig lehet ezt bírni? Mit kéne tennem?



2017. júl. 1. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az ő idejét rablod...
2017. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Kérlek tegyél vele jót és még ma pakolj el tőle.


Ja ezt nem mered, ugye.

2017. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts! Ha így fojtatod akkor kevesebb eséje lesz párt találni mert te tök feleslegesen rablod az idejét!!!
2017. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szeret engem, nem akar mást.
2017. júl. 1. 14:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem csak egy szó, ezen önmagában ne rugózz. Szerintem ülj le szépen beszélgetni a barátnőddel. Mondd el neki az érzéseidet (amit itt leírtál), utána pedig hallgasd meg, hogy ő mit gondol. Aztán beszélgessetek, és egyezzetek meg valamiben. Pontosan mi a problémád a kapcsolattal? Mit hiányolsz?
2017. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te is tudod,hogy szakítanod kellene. Persze gondolom úgy sem fogsz. Én is ha nehezen,de szakítottam a barátommal :)

20L

2017. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nagyon mások vagyunk, nem érzem vagy csak ritkán a lelki közösséget.


sok energiámat elviszi a megfelelési kényszer, alkalmazkodás.


és már nem vagyok szerelmes...

2017. júl. 1. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Az írásodból kicsit az jön le, hogy kapcsolatfüggő vagy és meglehetősen félsz a változástól, de ezzel a minőségi időt veszed el a párodtól, aki urambocsá családban gondolkodik.


Itt nincs jó vagy rossz, egyszerűen különböztök, nem passzol a két fél jövőképe.

"Szerintetek meddig lehet ezt bírni? Mit kéne tennem?"

Ha már 'kibírniban' gondolkodsz semeddig, szakíts!

2017. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul érzed magad a kapcsolatban, és úgy gondolod, ezen már nem lehet változtatni, akkor valóban ideje elköszönni a másiktól. Nem olyan bonyolult ez. Átgondolod a helyzetet, döntesz, majd cselekszel. Ha korrekten jelzed a barátnődnek, hogy szakítani szeretnél, szerintem senkinek egy szava sem lehet.
2017. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legrosszabb ***** válasza:
4%
Amíg szeret téged, addig dugj vele, de mielőbb szerezz be egy másodhegedűst, akit ha jobban megkedvelsz, dobhatod érte a párod. Hátha majd idővel a csajod érzései is megkopnak... így mindig lesz punci melletted.
2017. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!