Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, hogyan viszonyulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan viszonyulnátok egy ilyen szituációhoz?

Figyelt kérdés

Felhőtlenül örülnétek vagy aggódnátok.. stb



Együtt éltek a párotokkal majd 3 éve és a párotok előélete miatt nagyon sok tartozásotok lenne ami az egyikőtök fizetését szinte teljesen elviszi.(a maradék pedig nem tart ki a következő fizetésig) A párotok kapna egy lehetőséget külföldön dolgozni ami nincs olyan messze, de csak hétvégén tudna hazajönni, ergó sokkal kevesebbet lennétek együtt viszont cserébe minden anyagi gondotok megszűnne.


2017. jún. 21. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 napot egyutt lennetek, az ezert nem nagy ar.
2017. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Így legalább nem fogtok előbb utóbb veszekedni, meg szétmenni a párotokkal, mert nem úgy álltok majd anyagilag
2017. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezen miért kell ennyit agyalni és kérdést ide kiírni erről. Inkább örülni kéne azon, hogy megoldódott az anyagi probléma.

Ahol egy kapcsolat nem bír ki ennyit, bár nem írtad le, hogy mennyi ideig dolgozna külföldön, ott egyébként is tönkre ment volna előbb vagy utóbb a kapcsolat.


Egyébként nagyon sok pár egyik fele dolgozik külföldön, hogy a családnak jobb legyen. Ha ők kibírják, akkor ti miért nem?

2017. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menjen dolgozni. Miért én finanszírozzam a régi tetemes méretű hiteleit?
2017. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, ha nem nagyon-nagyon hosszú távú (pl. nem 2+ év). Azért heti 2 nap találkozás nem annyira vészes.
2017. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vállalható. Hacsak nem vagy adóstárs vagy szerepelsz valamilyen papíron ennek kapcsán, akkor a párod tartozásaihoz az ég világon semmi közöd.

30/f

2017. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ilyen szempontból semmi közöm az adóssághoz, viszont mivel együtt élünk valamilyen szinten van hozzá közöm
2017. jún. 21. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülnék hogy letudjuk a tartozásainkat.
2017. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!