Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 3 éve lenne egy plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 éve lenne egy plátói szerelmed, és a jótündér azt mondaná hogy minden úgy fog teljesülni ahogy akarod vele kapcsolatban, de még 3 évet kell várnod, belemennél?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 17:08
 1/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Nem szeretném, hogy a jó tündér leszedálja az agyát és kicserélje a vágyait valakinek azért, hogy megkaphassam. :D
2017. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mostmár nem. Van másik férfi,aki szingli
2017. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 év az rengeteg, annyit tuti nem várnék, főleg nem egy 'megcsinált' palira, aki mellett csak unalmas élet várna rám.
2017. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 "minden úgy fog teljesülni ahogy akarod"
2017. jún. 17. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán igen,talán nem,minden esetre három év rengeteg idő.Gyakorlatilag elmennék az élet mellett egy bizonytalan kimenetelű dolog miatt.Oké,hogy szeretem,de azt sem tudom,vajon megérdemelne-e ekkora áldozatot.
2017. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt mindenki értelmi fogyatékos? Oké hogy a kérdés is kitaláció, de leírtam hogy minden úgy lenne ahogy te azt elképzelted.
2017. jún. 17. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Állj csak meg!Attól,hogy minden úgy lenne,ahogy elképzeltem,nem tuti,hogy az nekem annyira f..sza lenne.Jó,szeretek valakit egyoldalúan.Kivárok három évet érte,kihagyok egy csomó mindent a kedvéért.Aztán beteljesül az álmom,enyém lesz,és kiderül,hogy jé-egymás sz...ra büdös.Aztán szétmegyünk két hónapon belül.Ebben nekem több a kockázat,mint a nyereség.Oké,szeretsz valakit,de ha itt és most nem kellesz neki,miért is pazarolnál el miatta éveket?Jótündér ide vagy oda,ez egy fasz...ág.Nem,nem vagyok degenerált...köszi.
2017. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Nem, nem lenne büdös és nem mennétek szét.
2017. jún. 17. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Belemennék. Egyrészt az én akaratomban az is benne van, hogy ő is azt akarja, hogy együtt legyünk, saját akaratából, tehát igazából itt a jó tündér csak jósként lépne fel és nem befolyásolná a másik akaratát, csak azt mondta el ebben az esetben, hogy mikor jön el a megfelelő idő.

Másrészt az a 3 év nekem pont elég lenne arra, hogy egyenesbe hozzam az életem, mivel akadnak olyan gondjaim, amik miatt egyelőre nem tudnék jól működtetni egy párkapcsolatot, és ezek fontosak, én ezeken dolgozom, csak nem megy egyik napról a másikra, tehát kb. én is pont addigra állnék készen.

2017. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!