Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Atyám hogy mik vannak! Hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atyám hogy mik vannak! Hol és hogyan válhat ekkora mázlistává az ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a lényeg, hogy egy lány ismerősömmel (én is nő vagyok) sokat beszélgettem. A sok beszéd alatt pedig nem egyszer érintette a barátját mint témát. Másfél éve vannak együtt, és nagyon szerelmes belé. Folyton csak áradozott, hogy ilyen meg olyan aranyos, így meg úgy bánik vele, ilyen meg olyan a kapcsolatuk, és úúú de helyes, izmos, szexis, vonzó.


Meg voltak ilyen elemzései is, hogy szereti ha a keze matat a mellén, fenekén, hasán vagy bárhol, mert hogy az olyan szexi, meg szereti mikor vizes a teste, az is nagyon szexi, és még sorolhatnám. De belső értékeit is elemezte, hogy mennyire hűséges, ellentétben más férfiakkal akik folyton csorgatják a nyálukat barátnő/feleség mellett is, meg hogy mennyire bla-bla-bla. Mr. Tökély, de komolyan.


Már annyit beszélt, hogy kezdett gyanús lenni, valami nincs rendben vele pasifronton, és kényszeresen optimalizálja a helyzetet mások előtt. Szóval hogy a vágyait mondja, nem a tényeket. Mindezen kívül, ennek a lánynak a megjelenése alapján egy átlagos pasit vártam, már ami a külsőt illeti. Gondoltam, a szerelem megszépíti a szemében a pasiját, illetve hogy ugye magáből kiindulva, magához mérve az átlagos pasi is egy tök jó pasi tud lenni. Már ha egyáltalán igaz, hogy ennyire tökéletes minden szerinte, és nem csak túloz.


Na, aztán megismertem személyesen is a pasiját, és hátast dobtam. A tali előtt átfutott a fejemen, még a végén annál is előnytelenebb lesz, mint várom. Először el se akartam hinni, hogy az a pasija ott mellette. De láttam, kézen fogva várnak, már tudtam, a pasija lesz az.


Hát szóval, minden szava igaz volt, tényleg szívdöglesztő a barátja minden tekintetben. Helyes, ellenállhatatlan a kisugárzása, és olyan sármja, karizmája van, ami nem sok férfinek. Ha ilyen pasim lenne, én is áradoznék, hogy milyen helyes vizesen. A lánynak a korábbi mondandói jártak a fejemben, és lefuttattam őket ezzel a férfival ahogy velem teszi, pl. hogy a mellemen és a többi helyen matatnak a kezei.


Iszonyat dögös, most aztán verhetem ki a fejemből. Bárcsak hasonló pasim lenne, de látni se nagyon látok ilyet. Este hazakísértek. Maradtam, és néztem utánuk, hogy elmennek kézen fogva, hangosan csacsogva, és a srác odahajolt és adott egy puszit a hajába menet közben. Ezek után borzalmas volt a kongói üres lakásba felmennem, tudván hogy az a lány egy olyan, és őt annyira szerető pasi oldalán tart éppen hazafelé, és amikor ők elbúcsúznak, nem egy sziát fog kapni meg illedelmes arcra puszit, hanem egy olyan csókot, amitől a lélegzete is elakad.


2017. jún. 5. 00:36
1 2
 1/18 Heart of Darkness ***** válasza:
96%
A szeretet nem szerencse kérdése, valószínűleg azért vannak együtt, és azért szeretik egymást mert olyasmit találtak meg a másikban amit senki másban nem.
2017. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Tipp: Talán kedvesnek kellene lenni és te is szerethetővé válnál valaki számára.
2017. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Kongói üres lakásba? Azt hittem Kongóban csak falusi viskók vannak a bennszülötteknek. Na ma is tanultam valamit, ez tényleg nagy mázli, hogy valakinek lakás is jutott Kongóban.
2017. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

"Az a lány egy olyan"


No comment

2017. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Interferencia ***** válasza:
60%
Szerintem ezt a szöveget nem egy nő írta.
2017. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is a kongói lakáson néztem nagyot. A barátnőd tényleg szerencsésebb mint te, hogy nem Kongóban lakik. Magyarország azért még mindig jobb hely.
2017. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem van, mintha ezt nem egy szeretetrevágyó lány írta volna.
2017. jún. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamuszagú nekem ez a szöveg valamiért.

Nem szokásom azonnal nem (vagy épp kor) szerint leosztani bárki szövegalkotási stílusát, de nekem gyanús, hogy ezt a kérdés egy férfitől származik. Egy nő általában nem így ír, hasonló helyzetben teljeen másként fogalmazva.

Nekem inkább az jut eszembe, hogy ez egy fiatal srác napi írásgyakorlata.

2017. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Itt valaki megint női ruhában GYK-zik... 😂
2017. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Kezd kicsit unalmas lenni a "a szürke egér atomjó pasival és ez olyan igazságtalan" c. rovat...
2017. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!