Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első randin már megtörténhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin már megtörténhet az első csók?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze, amint jóváhagytam.
2017. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Annyira szánalmas ez az odaadni magad, meg efféle hülyeség, amiket összehordtok. Mint ha jutalom lenne, amit ki kell érdemelni, egyoldalúan. Elárulom, hogy a kilencesnek van igaza. A párommal első randin volt csók, meg petting, a másodikon szex is. Egy éve vagyunk együtt. Ellenben volt dolgom csajjal, aki egy hónap után se akart semmit, de büszkélkedett vele, hogy az egész városnak megvolt, hangoztatta, hogy minimum 20 centi hosszú, 6 centi vastag farok kell neki és kiderült, h mellettem badoozik, így még szex se volt, kivágtam, mint macskát szarni. Rühellem az álszent lotyókat. Nem az első csók, szex számít, hanem a két fél szándéka. De tovább megyek: randiztam tanítónővel. Szex az első randin, majd közölte, h nem akar többet, míg én komoly szándékkal ismerkedtem mindvégig.


26/F

2017. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, persze. Amennyiben vonzó az, akivel randizol.
2017. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%

10-es. Nem tartom magam r.bancnak, nem fekszem és nem is feküdtem le fűvel fával. De szeretem a szexet is és ha úgy alakult egy randi, hogy megvolt a szikra és a vonzalom, és egymásnak estünk akkor miért ne? Igaza van aki mondta, hogy ez nem egy jutalom, amit ki kell érdekelni, hanem két ember kölcsönös testi vonzalma, amit egy vagy utána több alkalommal kielveznek.

És ez nem az jelenti hogy tök mindegy mi van, ha kell ha nem az első randin szex van...én örülök, hogy mindig éltem az alkalomnak, ha úgy éreztem, és most hogy férjhez fogok menni, minimálisan sincs hiányerzetem. Tudod rosszabb azt megbanni, amit nem tettél meg, mint amit megtettél.

2017. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 nekem sem lesz hiányérzetem, ha férjhez megyek, mert volt olyan időszakom, mikor csak egyéjszakásokat akartam és semmi többet. Viszont pont ez ébresztett rá arra, hogy tényleg csak ennyit jelentene a szex? Ha bárki bárkivel csinálja, akkor mi az érték benne? Ez kb állatias szint..Nem kéne különlegesebbnek lennie, hogy csak olyannal csináljam, akivel szeretjük is egymást? Úgyhogy azóta csak úgy fekszek le valakivel, hogy már legalább pár hete azért ismerkedünk és érzem, hogy igen, ez már kapcsolatnak mondható. Plusz az önérzetemet is rohadtul sérti, ha egy pasi csak megfektetni akar és nem fogom neki megadni ezt az örömöt.


De ez csak az én véleményem, ti úgy csináljátok, ahogy akarjátok, ez mindenkinek a saját döntése :D

2017. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!