Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első randin már megtörténhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin már megtörténhet az első csók?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2017. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze.
2017. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jóhogy.
2017. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Én tapasztalatból írom neked, hogy még azért az első randin ne legyen csók... pláne ha nem ismered régóta.. 2. Randin :)

23/nö

2017. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha mindketten szeretnétek!
2017. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Leginkább ott érdemes megtörténnie, szóval igen.


33F

2017. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szex is megtörténhet..


felőlem,megengedem.

2017. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-gyel értek egyet, igazából minél idősebb vagy és minél több pasi b*szott már át, vagy akart csak szexet, annál tovább fogsz várni a testiséggel, ha komolyat akarsz. Csók első randi végén belefér, de nem kell semmit sem elsietni, előbb inkább ismerjétek meg egymást. Ha kapcsolat lesz belőle, akkor lesz időtök bőven csókolózni még...ha nem, akkor meg örülni fogsz utólag, hogy nem kapkodtál el semmit. Szexszel pedig legalább 4-5. randiig várnék.

21L

2017. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Annyira totál felesleges ilyenen agyalni. Volt már olyan férfi, akinél vártam 22 évesen, hogy majd hú de komolyat akarok tőle úgyhogy nem adom oda magam könnyen. Több mint egy hónapig udvarolt, az ujjaim köré csavart, halál szerelmes lettem, aztán nem jelentkezett többet miután lefeküdtem vele.

Az vőlegényemmel meg 5 éve vagyunk együtt és lefeküdtünk az első randin. Rohadtul nem ezen múlik. Aki csak dugni akar az annyit fog. Ha nagyon bejossz neki, még ki is várja (az meg egy másik kérdés hogy közben még hány nőt dug meg) ha még komolyat akár akkor nem fog lelepni azért mert csokoloztatok vagy szexeltetek az első randin.

2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

#9 igen, de ennyi erővel, ha mindenkivel lefeküdnék az első randin, mert "úgyis keres még, ha komolyat akar", akkor kissé r*b*ncnak érezném magam :D Velem olyan is volt, hogy egy pasival 2 hét után lefeküdtem, mert tényleg olyan volt az egész, mintha a nagy Ő-t ismertem volna meg, végül mégsem jöttünk össze. Én meg bántam nagyon, hogy megvoltam neki...szóval, én ilyenből nem kérek többet, nem játszok olyat, hogy "lefekszünk, aztán majd lesz valahogy", hanem előbb lássam, hogy akar kapcsolatot és működhet is köztünk.


Persze a másik végletre sem kell gondolni, hogy hónapokig várasd a pasit, de azért tanácsos nem odaadni magad az első pár alkalommal.

2017. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!