Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallhatom neki, hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallhatom neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Hónapok óta küzdök már az érzéseimmel, és egyre csak rosszabb lesz, bármivel próbálkozom, pár óránál tovább nem sikerül kivernem őt a fejemből. A kapcsolatunk teljességgel reménytelen, úgyhogy valójában nem is akarnék tőle semmit, csak az érzéseimet szeretném valahogy rendezni, és egyéb ötletem már nincs, minthogy elé állni és elmondani neki, mit érzek, hátha akkor végre el tudom engedni az egészet.

Egy külföldi önkéntes program keretében ismertem meg 6 hónapja, a legfőbb problémám hogy még további 2 hónapig együtt fogok lakni, dolgozni és szórakozni járni vele, így esélytelen elfelejtenem/elkerülnöm.8 évvel idősebb is nálam (én 19/L ő 27/F), de ez mondjuk igazából nem lenne komoly probléma, mert tökéletesen kijövünk, valamint spanyol, elég szegényesen beszél angolul, az én spanyol tudásom sem csapdos éppen túlságosan hasznavehető szinteket, így hát a kommunikáció is elég döcögősen megy helyenként. Nagyon meg vagyok ijedve, hogy ha rosszul reagál, mennyire kínos 2 hónap elébe nézünk, viszont ezt a fojtogató érzést sem bírom már a gyomromban tovább.

Néha úgy érzem, én is tetszem neki, párszor mondta, hogy nagyon szép vagyok, sokszor mondja, hogy mennyire tetszik neki ez meg az a személyiségemben, néha vicceskedve azt is mondja, hogy tökéletes vagyok. És mikor együtt megyünk bulizni és iszik, folyton ölelget mindenkit, de engem többet, mint másokat, meg puszikat ad az arcomra meg a fejemre, meg néha kézen fogva vezet, és tényleg nagyon nagyon aranyos ilyenkor, egy ilyen estétől kezdettek el érzéseim lenni iránta :) Egyszer skypeon bemutatott a barátainak, és mivel azt hiszi, nem értek semmit, majdnem biztos vagyok benne, hogy azt mondta nekik spanyolul, hogy én vagyok a jövőbeli felesége (az 100%, hogy a jövőbeli valamijének hívott, és az jó jel, ha van jövőnk, még ha vicc is az egész:D).Viszont a beszélgetéseket kb. 90%-ban én kezdeményezem, pedig mindig nagyon jól érezzük magunkat együtt, mindketten folyton nevetünk. Kettesben nagyon jól megvagyunk, viszont ha többen vannak körülöttünk, szinte tüntetőleg kerüljük egymást, az én részemrlől azért, mert zavarban vagyok, vele nem tudom, mi a helyzet. Aztán sokszor minden ok nélkül távolságtartóvá, hideggé válik egy-egy időre, és biztos vagyok benne, hogy nem élvezek prioritást az életében. Kb. egy hónapja hazament egy hétre egy esküvőre, ahol emberesen felöntött a garatra, és írt egy üzenetet, hogy szeret, és hogy a buli nem tökéletes, mert nem vagyok ott és hiányzom neki, aztán a következő héten minden nap beszéltünk, többször is mondta, hogy hiányzom neki, de mikor visszajött, rohadtul zavarban voltam és az első napokban nagyon távolságtartóan viselkedtem, aztán ő is elkezdett távolságtartó lenni, és úgy is maradt. Azóta az egész kapcsolatunk megváltozott, sokkal távolságtartóbb, csak néhanapján vannak meg a régi jó pillanataink. Sokszor érzem úgy, hogy kerül engem, de aztán végül egy-egy fél napra mindig visszatér a régi énje.

Szóval fogalmam sincs, ő mit érez, barátok vagyunk, vagy több, vagy barátok se, és normális, hosszú távú kapcsolatunk ebből egyértelműen sosem lesz, szóval igazából nem is akarok tőle semmit, csak szeretnék túl lenni rajta végre.Szerintetek mit tegyek? Nagyon kockázatos lenne neki bevallanom, hogy szerelmes vagyok belé? Nagyon kínos lenne utána vele élnem?:/

Ne haragudjatok, hogy ilyen fenehosszú lett, de már az is rengeteget segített, hogy ezt kiírtam magamból. Nagyon nagyon nagyn köszönöm, ha végigolvassátok, és minden kommentért nagyon hálás vagyok:) Legyen gyönyörű napod!!



2017. máj. 9. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A leirasodbol en azt latom, hogy te maximum valami idealizalt, jokepu, spanyol alomkepet kergetsz, aminek ez a pasi megfelel, es meg taplalja is nehany gesztusaval, de kozben mivel egy mely beszelgetest meg sem tudnatok ejteni, azt sem tudod, hogy o milyen ember valojaban. Valahogy ezt kene megprobalnod helyretenni.
2017. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:DD látod ez teljesen igaz, habár abban biztos vagyok, hogy igazán jó ember, mivel 24/7 vele vagyok, és úgy gondolom, az emberek cselekedetei többet árulnak el, mint a szavaik, és párszor sikerült mélyebb beszélgetéseket is összehoznunk a fordítóval.. De oké abbahagyom a kifogások sorolgatását, tudom hogy ez az egész helyzet nagyon nem jó, épp ez a problémám, de ha hülyeség ha nem, beleszerettem, és nagyon nagyon szeretném túltenni magam ezen az egészen. Tényleg nem akarok mást, csak kiszeretni belőle.
2017. máj. 9. 20:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Basszúús ez nagyon hosszú. Nem olvasom el!
2017. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én már 2 éve vele dolgozom, és nem tudom még meddig fogok...

Az érzéseidet teljesen megértem, sokszor én is a falat akarom kaparni, és pont nálunk is volt nemrég egy olyan, amikor sok lett belőle, meg abból, hogy nem tudom mit akar, így megmondtam neki, hogy jobb lenne ha békén hagyna. Azóta persze 1000* megbántam, de ez van... Viszont az eset óta nagyon rideg lett velem...


Szerintem mond el neki, hogy mit érzel. Itt én már nem törődnék azzal, hogy mi lesz ha.

2017. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tudod ha az ember rosszat cselekszik, megbélyegzik vele. Tehát ha ő valami olyasmit csinálna, hogy ártana, meglincselnék.

Amúgy nagyon komoly beszélgetéseitek lehetnek fordító programmal. Az nem normális kommunikáció és elég abszurd is.

Szerintem csak megakar húzni, egy jó kis magyar husit.

2017. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm a megértést és a tanácsot, sok sikert neked is, remélem hamarosan felszabadulunk mindketten!


Még egyszer, tisztában vagyok vele, hogy teljesen logikátlanok az érzéseim, de ettől függetlenül sajnos igen intenzíven jelen vannak, kérlek arra adjatok tanácsokat, hogyna tudnék megszabadulni tőlük.

2017. máj. 9. 21:06
 7/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Kegyetlen amit írni fogok, de ezt tapasztaltam a 2 év alatt.


Amíg találkoztok, nem fog elmúlni az érzésed.

Tudod hányszor akartam meggyűlölni őt? Hányszor döntöttem el, hogy na most akkor elfelejtem? Persze utána mindig találkoztunk, ő mindig kedves volt, csak vagy simán figyelt rám és bumm. Ennyi.


Majd ha már nem találkoztok el fogod tudni felejteni. Viszont addig minden eggyes tette után reménykedni fogsz, és azon agyalsz majd, hogy ő vajon mit gondolhat, neki mit jelentenek a közös órák, stb.


23/N

2017. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem:

Meg kell szokni ezt a helyzetet. Mást nem tudok.

Én már annyira megszoktam ezt, hogy szinte meg se lepődöm, amikor újra rájövök, hogy úgyse lesz semmi köztünk. Eleinte rettentően fájt, és néha még most is.


De meg kell szoknod neked is.

2017. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Awwww hát ez igen fényesen hangzik, szuper:D De igazán jól esik a megértés. Végül csak túl lehet ezt élni, igaz?:)
2017. máj. 9. 21:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy a jövőben, ha már erzelmileg elhatárolódsz, sokkal erősebb leszel. :)
2017. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!