Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családapa vagyok, és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapa vagyok, és szerelmes egy nőbe, de ő a haveromba szerelmes. Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Harmincas nős, családapa vagyok.

Megismertem munka kapcsán évekkel ezelőtt egy nőt, akivel jó beszélgetni, empatikus, nyitott, izgalmas.

Nincs párkapcsolata.

De bemutattam neki az egyik barátomat, és totál beleszeretett, és a barátomnak is bejött, pedig ő is kapcsolatban él.


Nagyon felkavaró volt látni, ahogy ez a csajhaver és a barátom lassan egymásba szeretett, bár végül nem tudtak összejönni.


Irigyeltem is kicsit tőlük ezeket az érzéseket, és persze a barátomat, hogy neki sikerült elérnie, amit nekem soha: a lány érdeklődött iránta.


Velem is kedves, de jelét adta, hogy köztünk soha nem lehet semmi, nincs meg a szikra.


Közben az én házasságom kiüresedett, n em csoda, ha vágynék a szerelemre.


Mit tegyek?



2017. ápr. 26. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ui.: lehet, hogy a te feleséged írta ezt ki? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nyilván nem a nejem.


a gyerekek még kicsik, én pedig fel akarom őket nevelni.


hogy nem vagyok szerelmes, arról meg annyit, hogy igazából soha nem is voltam, jött a gyerek, és elvettem, hogy teljes családban nőhessen fel.


hogy elkezdtem érezni a csaj iránt, arról sem tehetek nyilván, a nejemet meg nem csaltam.

2017. ápr. 26. 22:10
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem voltal soha szerelmes minek raktal ala ket gyereket ? Elso becsuszott ezt mondod.. de a masodik ?
2017. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

"hogy elkezdtem érezni a csaj iránt, arról sem tehetek nyilván,"


KIFOGÁS és hárítás!


De igenis tehetsz. A fejedhez tartottak egy pisztolyt, hogy de akkor is érezned kell valamit ez iránt a nő iránt?

Azért érzel valamit, mert sz..r a kapcsolatod, és ahelyett, hogy rendbe hoznád a házasságod, a könnyebbik utat választod.

Mondták már, hogy nem mindig a könnyebbik út a helyes?



"én pedig fel akarom őket nevelni. "

és mégis hogy, ha más nőt nézel magadnak, és nem a feleségedet szeretgeted? csonka családban szeretnéd őket felnevelni? mert a vége ez lesz, már látom.


Az meg a másik, ha nem voltál szerelmes a párodba, akkor minek csináltatok gyereket. Erről meg csak ennyit.

2017. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A második gyereket is becsúsgtattad???

Annyira azért nem lehet szr, ha tudtál még egy gyereket csinálni neki...

2017. ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem kérdező.A farkad felállását kár összekeverni az érzelmekkel..Simán csak másik punc..ira vágysz.
2017. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fuh ez undorító!

Szerinted mennyire jó érzés egy gyereknek, ha azt látja, hogy az apja nem szereti az anyukáját?

Az egyik legszörnyűbb érzés.

2017. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!