Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy léphetek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetek túl azon, hogy én szeretek valakit, de ez sajnos nem kölcsönös?

Figyelt kérdés
Ha fülig szerelmesek vagyunk valakibe, de ő ezt nem viszonozza, akkor hogyan lehetne túllépni ezen, hogy ne fájjon és ne érezzem magamat egy rakás szemétnek és szerencsétlenségnek, mert olyat szeretek, aki engem nem? Van erre egyáltalán gyógymód vagy csak az idő tud segíteni? Valami módszer?
2017. ápr. 20. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresel benne hibakat.
2017. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivel szereted csak egyet tehetsz megéled azt, hogy ő nem és szomorú leszel sokat fogsz sírni de egy idő múlva majd sikerül feldolgoznod
2017. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is szeretném tudni. Hasonló helyzetben vagyok. Olvastam,hogy az emberek 95%-a legalább egyszer az életében átesik ezen. Az idő tényleg segít, lassan elengeded az illetőt hidd el. Napról napra homályosodik az emléke. Végleg nem fogod elfelejteni, de nyugi nem fog minden nap beugrani az emlékezetedbe. Én még ott tartok,hogy minden nap gondolok rá,de már nem olyan intenzíven. Az lenne a legjobb ha találnál más valakit, akkor könnyebben menne a feledés.
2017. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos még én is csak ott tartok, minden nap gondolok rá és úgy érzem, csak egyre rosszabb lesz.
2017. ápr. 20. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Keressél valami hobbit.Vagy felőlem új szakma is lehet vagy nyelvtanulás is,csak ne gondolj rá.Azt nem mondom,hogy szedjél fel valakit,mert áltatnád a másikat.
2017. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez afféle plátói, vagy konkrétan elutasított?
2017. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem utasított el, mert nem tudja, de neki más kell, ezt konkrétan tudom..
2017. ápr. 20. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Segít, ha nem látod jó darabig, sem személyesen, sem közösségi oldalakon.
2017. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akár meg is próbáhatod... ennyiből lehet ugyanabban a szituban van, mint te.. persze ló helyett szamár, de egy próbát talán csak megérne ;)


Amúgy felejtéshez csak egyetlen dolog működik. Teljesen kizárod az életedből, totális ignorálás, utána pedig meggyászolod a veszteséget.

Ilyenkor jól jön a figyelemelterelés, pl egy másik szerelem 😃 dee hobbi barátok munka stb...

És végül az idő feledteti leginkább

2017. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám... lehet, hogy Ő is hasonlóban szenved, még ha mással is és neki is jobb lenne, ha mással próbálná. Ha sosem próbálod meg, sosem tudod meg.
2017. ápr. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!