Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt már, hogy ide a legtöbb női kérdező a pillanatnyi érzelmi kirohanását, bizonytalanságát jön kitenni?

Figyelt kérdés
Esetleg az egójuk növelésének céljából. A legtöbb ilyen kérdésre ráadásul még csak értelmes választ sem lehet adni, sokszor olyat sem ami csak simán szubjektív lenne. Az objektivitásról már ne is beszéljünk. Miért nem beszélik meg az adott konfliktusban szereplő többi féllel a problémáikat ?

#nők #bizonytalanság #szentimentális zagyvaság
2017. márc. 20. 12:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az itt jelenlevo ferfiak nagyreszerol sem lehetne mas mondani.

Nagyon orulok neki, hogy nem a gyakorikerdesbol indultam ki, mikor elkezdtem randizni a parommal, pedig nagyon elvoltam keseredve, hogy normalis ferfi mar nincs is. :)

Nem kene egy allandoan sirakonkozo, pesszimista hulye gyerek...

2017. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
11%

Kihagytam a legfontosabb csoportot: Az önérzetes álszenteket. Ők azok, akik ha magukra ismernek egy válaszban, vérszemet kapva nyomkodják a pirosat.


#11: Nem mondtam, hogy ők jobbak. Mivel a kérdés a női kérdezőkről szólt, ezért róluk írtam. :D Ha épp egy férfiakról szóló kérdésbe botlok, akkor arra is írok hasonló szintű választ.

Mondjuk amikor a férfiaknál egy nő felhozza hátrányként, hogy siránkoznak, akkor is fogom a fejem. Jellemzően a siránkozó srácok rosszul szocializálódtak, folyamatosan kudarcok érik őket. Aki ezen kiakad, az igazából empátia szintjén megbukott. Még kiakasztóbb, amikor ezt hercegkisasszonyként élő, mindenért panaszkodó nők teszik.

Fel kéne fogni: A férfiak is emberek. Ők sincsenek mindig a toppon, ők is lehetnek letörve, őket is érheti kudarc, ők sem örökké tartó bástyák.

2017. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
21%

Kétségtelen, hogy jócskán vannak itt rinyáló férfitársaim. De őket még úgy ahogy megértem. Nőt szeretnének csak mondjuk nem jutnak hozzá. Nap mint nap szebbnél szebb lányok sétálnak velük szembe és szeretnének egyet. Nem csoda. Konkrétan egy csinos nőt még a HETERO nő tárai is sóvárogva nézik, nem, hogy egy huszonéves srác. Csak ugye nem minden srác olyan akiért ezek a lányok bomlanának. Egy idő után persze, hogy rinyálnak mint a Ronaldo. Ez itt a tipikus gyakoris férfi szekció.


Nőkre ez nem jellemző, bár láttam már hasonlót. Ők tényleg ilyen aktuálkapcsolati kérdéseket tesznek itt fel. Kedvencem amikor kutyát szeretne venni a csaj, de a srác nem akarja, hogy az 50 négyzetméteres lakásban egy szőrös állat rohangáljon és válságba kerül a kapcsolatuk, így itt köt ki a csaj kérdezősködve, hogy miért nem lehet kutyája.

2017. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

Nem tűnt fel. Gyakori kérdések ez a neve az oldalnak nem? Nők és férfiak is jönnek ide nyugtatni vérző szívüket. Nem kell a kettős mérce.

Hiányzik belőled az empátia, a nők sem mindig lehetnek a toppon, nyilván tanácsért jönnek mi másért?

2017. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Persze, de nem csak a nők.
2017. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
2017. márc. 20. 17:37
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
A férfi zokogók meg azért jönnek, hogy provokatív kérdésekkel összehívják a falkatársaikat, hogy együtt alázhassák a nőket (mint ahogy te is, kérdező). A baj csak az, hogy belőletek van napi 50, míg a lányokból jóval kevesebb. Ráadásul a lányokkal ellentétben titeket a megvetésetek és a komplexusaitok hajtanak.
2017. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#17: Ne viccelj már. A nők is pont így falkáznak. Jó pár kérdésnél jönnek és erősítgetik egymást, hogy minden pasi milyen gáz, a 20-as srácok gázak, a siránkozó pasik gázak és még sorolhatnám. Meg naponta pár kérdésnél bejátsszák a nőgyűlölős kártyát, miközben fröcsög belőlük a férfigyűlölet.

A kedvencem az, amikor a NŐK egy részéről lemeri írni egy férfi a véleményét és úgy lepontozzák, mint a fenti válaszom. Komolyan: 13% a válaszom, mert szerintem a férfiak is emberek?

2017. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%

Értem, te most a nőket akarod alázni. Igen, vannak itt ego növelő kérdések nőktől, de lényegesen kevesebb, mint a farokméretes kérdések, vagy a "hogyan vegyem rá a barátnőmet az análra" például. Úgyhogy a színvonalat ne nemekre bontsuk le, mert nem biztos hogy jól jössz ki belőle, kérdező.


A másik meg a két nem gondolkodásmódja közötti különbség. A nők szeretik megbeszélni a problémájukat, és nem is mindig várnak el konkrét tanácsokat, inkább érzelmeket, történeteket ami inspirálhatja őket stb. Ezért sokszor nem tűnik úgy, mintha a kérdés elérte volna a célját. Pedig bőven lehet, csak nem akkor, ott, helyben.

A férfiak viszont úgy tűnik, szeretnek általánosságban beszélni a dolgokról, sajnos, itt az oldalon összegyűltek a beszűkült gondolkodású picsogók, akik a nőket szidják és ettől értelmesnek érzik magukat. Nem azok. Privátban már volt szerencsém néhányhoz :-)


És persze mint írtam, nemtől függetlenül vannak jó kérdések is. De azért ne tévesszük szem elől az oldal lényegét: mindenki mást profitál belőle. Hagyni kéne ítélkezés nélkül mindenkit kibontakozni. Nem tetszik, ne válaszolj.

2017. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

pillanatnyi bizonytalanság, hogy tapasztalot/tanacsot kér egy kérdező, hogy korábbi feldogozatlan problémáiból származó szorongással segített-e már vkinek pszichológus? :D ok.

rengeteg idióta, felesleges kérdés van az oldalon mindkét nem oldaláról... a kérdésed is pont egy ilyen :D nagyon ráérsz, és ilyeneken agyalsz.

2017. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!