Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt már, hogy ide a legtöbb női kérdező a pillanatnyi érzelmi kirohanását, bizonytalanságát jön kitenni?

Figyelt kérdés
Esetleg az egójuk növelésének céljából. A legtöbb ilyen kérdésre ráadásul még csak értelmes választ sem lehet adni, sokszor olyat sem ami csak simán szubjektív lenne. Az objektivitásról már ne is beszéljünk. Miért nem beszélik meg az adott konfliktusban szereplő többi féllel a problémáikat ?

#nők #bizonytalanság #szentimentális zagyvaság
2017. márc. 20. 12:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2017. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés. Mindig is furának tartottam, hogy egy egészséges felnőtt ember miért von be idegeneket ilyen szinten az életébe, párkapcsolatába. Ráadásul olyan nagy horderejű dolgokat mi, válaszolók sem tudunk neki tanácsolni, csak a szokásosakat(szakíts vele, beszéljétek meg, stb.)


Azt gondolom, arról van szó, hogy amikor az ember feje felett összecsapnak a hullámok, jó érzés valakinek kiönteni a szívedet, elmondani, mi nyomja a lelkedet. Erre pl. jó ez az oldal. Bár anoním idegenek válaszolnak, mégis azt érzed, valaki meghallgat, átérzi a problémádat, és ez jó érzés.

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
6%
Igen vagy megerősítést várnak, pl. "megcsaltam a pasim mert ránézett egy nőre, igazam van?" kérdések által.
2017. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Ma mindenkit a női kérdések és válaszok bántanak? Szerintem ezt nem lehet nemre bontani. A pasik is jellemzően megválaszolhatatlan és értelmetlen kérdésekkel állnak elő a párkapcsolatukkal vagy annak hiányával kapcsolatban. Akkor már a női kérdések szerintem változatosabbak.
2017. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Jezusom miert ezt kell csak a nokre kategorizalni? :D

Hany pasi irja ki nap, mint nap , hogy inkabb egyedulallo lesz,a nok ilyenek-olyanok. Rohadt idegesito ez a fele is...nem latod a fqtol az erdot.

2017. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%

Én is észrevettem már ezt. A férfiak általába valami nagy távlatú dolog miatt írnak, mondjuk, hogy nincs nőjük, mert alacsonyak, nem is volt és nem foglalkoznak velük a nők. Ez a tipikus férfi írás itt.

Nők meg ilyen rövidebb távlatú bánattal jönnek, hogy nem foglalkozik velük eleget a barátjuk, nem küld magáról naponta selfit, szemeznek egy sráccal és az miért nem lép stb.

2017. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Bezzeg a férfiak!

Lásd ezt a kérdést is, ami most két perc alatt meg fogja változtatni az egész világot!


Most az a bajod, hogy a nők konkrét probléma alapján írnak ki kérdést, és nem általánosságban nyekeregnek, mint ahogy ti szoktatok? Azt se tudod, mi a bajod, de kiírsz egy kérdést.

2017. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Lazy Lover ***** válasza:
0%
igen fel! de azért a nők is járnak ide rinyálni nem csak a pasik
2017. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
2017. márc. 20. 13:28
 10/33 anonim ***** válasza:
11%

Nekem az alábbi típusú kérdések tűntek fel nőktől:

- "Miért nem kellek senkinek?" A kérdező magát egy csodának állítja be. Szerinte szép, okos és tökéletes, de mégsem néz rá egy pasi sem. Az igényei szerinte nem nagyok.

Jellemzően igazából átlagosak, nem okosak, az igényeik pedig óriásiak. Jelentkezőkből is van jó pár, csak ignorálják őket, mert nem álompasik.

- "Megaláz, ugye szeret?" A kérdező elmeséli, hogy a pasija nem törődik vele, kihasználja, néha lekever pár sallert. A csaj természetesen fülig szerelmes.

Igen, biztos óriási a szerelem, amikor épp szétverik valaki fejét. Az ilyen kérdéseknél mindig megjelenik valami szosödzsásztiszvarriór, aki a sima naiv butaságot megpróbálja beállítani úgy, hogy a kérdező áldozattípus és mindenki tehet a dologról, csak ő nem.

- "Vajon engem választ?" Amikor a ribizlik nem bírnak magukkal, rámásznak valami családos hapsira, aki csak dugni akarja őket, de reménykednek, hogy őket választja a család és a biztos háttér helyett.

Logikájuk kikezdhetetlen: Szerintük őket választják, mert egy hét után felhívta őket a kiszemelt. Nyomós érv. Előszeretettel szeretik hangoztatni, hogy ők bizony nem ribizlik, hanem az erkölcs bajnokai.

- "Hol vannak az érett pasik?" Magukat érettnek valló, de tiniszinten megragadt csajok sablonkérdései.

Mindig találnak egy támogató válaszolót, akivel megmondhatják a tutit, hogy a mai fiatal srácok mennyire éretlenek. Mert pl. egy részük szeret bulizni. Ómájgád, mekkora éretlenség, amiért valaki bulizik és nem 10 perc alatt akar családot alapítani! Végül kijön, hogy a 40-50-80-100 éves hapsik mennyivel komolyabbak gondolkodásúak, mert van lakásuk és kocsijuk. Csak az egzisztencia szót jobb a komolyságra kicserélni.


Minden tisztelet a kivételeknek, de sajnos a női felhozatal ezen az oldalon egyszerűen borzalmas. Ha valaki csak itt találkozik a nőkkel vagy az itteni válaszokat akarja érvként használni a nőkkel szemben, akkor bőven talál alapanyagot.

2017. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!