Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, mit takar az pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit takar az pontosan, hogy "szeretem magam nőnek érezni a párom mellett"? Mit kell nyújtania a pasinak, hogy vele meglegyen ez az érzés?

Figyelt kérdés

Várom a válaszokat, akár felsorolás szinten, hogy a nőiességetek mikor, milyen tényezők megléte esetén tud egy kapcsolatban kiteljesedni?

És arra is kíváncsi lennék, hogy ha már egy ideje nincs meg ez az érzés, szakítani is hajlandóak vagytok?


2017. márc. 4. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

A szakítás alap igen, manapság azonnal repülsz, mert már rég ismerkedik másik 5 hapsival a hátad mögött régóta, a rendesebbje legalább nem csal meg velük idő előtt.


Az első kérdésre a válasz pedig ellentmondás szóval nehéz lesz férfiként levezetni, bár a nők szerint ez logikus.

Szóval alapvetően ők a tökéletes féfit keresik, aki egyszerre macho és érzelgős lírai költő, exkommandós és élenjáró filantróp. Akiket kedvükre manipulálhatnak, de akinek mindig önálló véleménye van, ami mellett ki is állnak. Vagy egy tipikus példa, hogy már közötudott tény, hogy megvolt neki a fél város, de azért ő a hűség szobra és maximálisan családbarát is. Szóval ehhez hasonlókra kell gondolj kb.


Mindez persze csak azután szempont ha a férfi kellően magas társadalmi státuszt tölt be. (Jól néz ki, igazi vezéregyéniség, van pénze és hatalma is lehetőleg)

2017. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

En no vagyok es nem nagyon ertem az erre vagyo notarsaimat. De szerintem arra gondolnak,hogy tartsd be az udvariassagi formulakat: ha ajtonal vagytok,engedd elore,ha kabatlevetel van,akkor segitsd le az o kabatjat,ajanld fel,hogy viszed a szatyrat, ultesd az oledbe idonkent,flortolj vele. Lepd meg apro ( nem draga illetve kezzel keszitett) ajandekokkal) idonkent magadtol, dicserd meg,milyen csinos/szep a haja/szeme/ korme/ nyaklanca szb. Vedd eszre,ha uj cuccot vett.


Szerintem ilyesmi jol esik a legtobb nonek. Szerintem erre gondolhatnak.


En mondjuk belenezek a tukorbe es latom,hogy noies no vagyok. Akkor is,ha nem mondjak. Ha akarom,utasitom a baratom,hogy viselkedjen a fent felsoroltak slapjan.


Nekem bevalt,h egyenesen es konkretan megmondom a pasimnak,mit akarok es mikor. En is utalom a celzasokat ugyanugy,mint a pasik.

N

2017. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aperitif ***** válasza:

Nehezet kérdeztél, de megpróbálom (bár látom, az előző válaszoló férfiként jobban tudja, hogy mit éreznek a nők)


Nem kell nyújtani semmit, csak érezzem, hogy nőként tekint rám, nem szexuális objektumként. Ha látom a szemében a vágyat, ha szenvedélyesen ölel, ha azt érzem, hogy _engem_ kíván, és nem csak egy biológiai funkciót akar a testemen kielégíteni, akkor jó érzés mellette nőnek lenni.


Ha ezt nem érzem, akkor össze sem jövök vele. De valószínű, hogy szakítanék, ha x év után nem nőként, hanem egy háztartási robotba oltott szextárgyként tekintene rám a párom.

2017. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aperitif ***** válasza:
Jav: első válaszoló, nem az előző.
2017. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Magabiztos, megvan a saját véleménye, és nem befolyásolható mások által, nem csicskul be a nőnek, a nő hülye kérdéseit humorosan le tudja ütni, pimasz, merész, megérti, meghallgatja a nőt, lelkileg rá tud hangolódni.

És idővel igen, eljön a szakítás is, ha a férfi ilyen értékei lecsökkennek (egy házasságban is már azért nincs szex, mert a nő nem látja így a férfit a párjában) és ha jön egy magasabb értékű férfi, akkor arra lecseréli hamarjában.

2017. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 komolyabb kapcsolat után én azt tudom mondani, hogy akkor érzem magam nőnek egy férfi mellett, ha: őszintén megbeszéli velem a problémákat, nem tekinti magát felsőbbrendűnek, tisztel (ebbe beletartozik az is, hogy nem csajozik a hátam mögött, nem beszél ki a haverjaival stb), és érezteti velem, hogy vonzónak talál. Ha nincs meg ez az érzés, akkor nem szakítok egyből hanem megpróbálom megbeszélni és megoldani a problémát.
2017. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha őszintén megbeszéli veled a párod a problémáit, attól te nem fogod magad sokkal inkább nőnek érezni, inkább azt, hogy társként kezel. Szerintem ennek nincs köze hozzá, a gondjait bárkivel megbeszélheti az ember, akit magához közelállónak érez. Amúgy jókat írtál, kedves Utolsó, és köszönöm a többi választ is.
2017. márc. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!