Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom exere!?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, egész jól működik minden, viszont többször összetűzés volt már a volt barátnője miatt. Szóltam például azert, hogy miért van fent közös kép, erre azt kaptam hogy nem is tudja melyikrol beszélek mert őt hidegen hagyja, nem nézte régóta hogy milyen kép van fent. Vagy legutóbb megnéztem a gépen az előzményeket és láttam h kb hetente rá megy a csaj profiljára.... Még ha csak azért mert mondjuk ki tesz egy új képet a csaj de engem akkor is nagyon zavar mert ha vége lett miért nem szarja le mi van vele...Nem merem felhozni mert nagyon gáz hogy megnéztem az előzményeket a másik meg lehet utána csak kitörölne szóval nem lennék előrébb. :/ Tulreagal vagy mit tegyek?
2017. febr. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok az exeimmel és szoktam lájkolni ha kiraknak valamit. Ha csak úgy unalmában nézné hetente azt én is rossznak találnám, legalábbis ha titokban csinálja.
2017. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ên eleve össze sem jönnêk ilyen pasival !Szàmomra ez azt sugallja hogy még nincs túl rajta vagy bizonytalan ilyenre neg teljesen fölösleges pàrkapcsolatot êpiteni!Van egy sràc ismerősöm és van kirakva az exéről közös kép ő kezdeményezett de csak ismerkedtünk aztàn elbizonytalanodtam és hagytam a francba!
2017. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bas.ki kettes, akkor hozzám mit szólnál. Nekem nemcsak egy, hanem több exemről is fenn van képem. :D
2017. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy mennyire velem tervez meg össze akar költözni ezért sem értem...úgy érzem, hogy nagyon szeret, de ez így nekem zavaros..félek ha meg rákérdezek még én jövök hülye helyzetbe, hogy miért ellenőrizgetem őt stb. lehet, hogy csak egy új képet tett ki a csaj és azt néztem meg, de ha meg lassan 3 év után nem tettte túl magát rajta az elég gáz,de azt meg azért érezném :S
2017. febr. 18. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem már a volt páromat, mégis gyakran megszoktam nézni, hogy mit tett ki, mert érdekel mi van vele. Másokat is megszoktam.
2017. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!