Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha tetszem egy férfinak?

Figyelt kérdés
Komolyakat köszi!!
2017. febr. 14. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ír vagy keres téged. Keresi a társaságodat.
2017. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De,ha még nem ismerem ,csak látásbol
2017. febr. 14. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
pl. folyton szemez. Keresi a tekinteted.
2017. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor keresi a szemkontaktust...
2017. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek meg vannak. Ez után,hogyan tovább?
2017. febr. 14. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az már csak rajtatok áll. Vagy megvárod míg kezdeményez, vagy ha nagyon kis béna, hozd helyzetbe hogy kezdeményezni tudjon, mosolyogj eá, sétálj a közelébe, stb. Vagy szólítsd le.
2017. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszem egy nőnek, nem szeretem, ha a csodára vár. Volt már, hogy kezdeményeztem, de leszoktam a külső alapján való párkeresésről, mert semmi jóra nem vezet. Ha valakit nem ismerek személyesen és tudom, hogy jó lenne hozzám, nem fogok nála kezdeményezni semmit sem, csak mert mondjuk szép. Ha emiatt nem ismerem meg, hát ez van.
2017. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!