Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így milyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így milyen? Vagyis véletlen vagy szándékos?

Figyelt kérdés
Minden ünnepkor később kapom meg a barátomtól az ajándékot! Időben oda adom neki mindig pedig nekem állásom sincs..ő viszont vagy pár nappal vagy egy hétre rá.. nem vagyok neki fontos? Szándékosan csinálja vagy véletlen egybe esés csak?
2017. febr. 12. 13:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Utálom az ünnepeket..minden barátnőm ismerősöm teszi fel a képeket h időbe meg kapták az ajandékaikat és időben oda is adták..ha a barátnőim rá kérdeznek h valentinnapra mit kapok mint mondjak?? Mert sztem most se fogom időbe meg kapni ... :/
2017. febr. 12. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 13???
2017. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem.. -.- nem 13.. normális válaszra vártam..de látom ez neked meghaladta a képességeidet sajnálom..
2017. febr. 12. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint direkt nem adom pont akkor. :D
2017. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. febr. 12. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de neked az a legnagyobb bajod, hogy nem tudod feltenni XY közösségi oldalra, hogy mit kaptál, meg hogy a barátnőidnek tudjál mit mondani?
2017. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nem az a bajom hogy nem tudomfel tenni..soha nem teszemfel sehova amit kapok..de már volt olyan h a barátnőm jött oda h mit kaptam én meg úgy csináltam mint aki nem halja és röhögöt.. magát az okát nem értem..és erre lennék kiváncsi..
2017. febr. 12. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Szólás-mondás.

Ami késik,nem múlik.:)

2017. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyelj, szerintem nyugodtan felhozhatod neki ezt a temat. Vagy csak probald elviccelni egy kicsit. Peldanak felhozol valami hasonlo jellegu temat es utana elorukkolsz hogy "toled sose kapom meg idobe az ajandekaimat" . Mondhatod mogorvan de erezze azt is abban a pillanatba hogy komolytalan vagy, mikor mar elkezdodik az egesz utana nyugodtan felhozhatod neki hogy ez teged tenyleg zavar:) En igy csinalnam 😊 Szerintem nem fog belole nagy ugyet csinalni.
2017. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert semmi meglepetés nincs abban, amikor számít az ember valamire... Bár én szeretem csak úgy, minden féle alkalom nélkül meglepni a párom, de nem teszem sűrűn, mert akkor elveszíti az egész a varázsát.

Az ilyen valentin nap és egyebek "ünneplése" meg szerintem vicc kategória...

2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!