Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h nem merek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nem merek bele vágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Annyira ugyanolyanok vagyunk. Szószerint a gondolkodásunk a személyiségünk és a viselkedésünk. Talán ő annyiban más h féltékeny alkat és kis dolgokon is kiakad. Sok szar kapcsolatom volt nekem is és neki is. Szerelmes belém 4 éve és jóba vagyunk. De nem tudom mit tegyek. Kedves, szép nagyon és humoros. Valami mégis visszatart. Mit tegyek? 24/F

2017. jan. 27. 15:42
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:
Hívd meg egy romantikus vacsira és zárásképp szeretkezzetek egy jót. Aztán majd meglátjátok...
2017. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos a szeretkezés egyszer majdnem megvolt. Helyette csak petting lett és hagyta furcsa módon
2017. jan. 27. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
"féltékeny alkat és kis dolgokon is kiakad." - Már csak ezért sem érdemes kezdeni vele, ha már a megérzéseidre nem akarsz hallgatni.
2017. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezekkel is tökéletes lány. A féltékenység nála nem az h kést szegez arra a lányra akivel épp beszélek. Tiszteletben tartja h lány barátaim is vannak és én is tiszteletben tartom h neki is a 80%-a a barátainak fiú. Mégis tudom h nem tetszik neki egyik se. A kis dolgok meg olyan inkább ha épp részeg voltam nagyon és úgy h nem szoltam neki h a barátokkal vagyok azon. Soha nem mondta h ne legyek a haverjaimmal sőt el is várja mint ahogy ő is azt h a barátaival legyen néha
2017. jan. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!